indirimkodları.com

444Cicek İndirim Kodu

444Cicek promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Eylül 2021

444Cicek İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. 444Cicek'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 75% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Çiçek siparişiniz 444cicek'ten teslim edilecektir. Takip Edin Çiçeklerinizin ne kadar süreceği: Siparişinizi mümkün olan en kısa sürede belirttiğiniz zaman dilimi içinde teslim etmek için her türlü çabayı gösterir. 444cicek.com olarak, siparişiniz için belirlediğiniz zaman dilimine öncelik verir, ancak 09.00 - 18.00 ve 18.00 - 22.00 saatleri arasında teslimat garantisi veriyoruz. Banka havalesiyle ödeme yaparsanız, ödemeniz onaylanana kadar siparişinizin işleme koyulmayacağını lütfen unutmayın.
444cicek'ten Türkiye'nin her yerine çiçek gönderebilirsin: Türkiye'nin bütün illerine nakliye yaparlar. Ancak, anında gönderilebilecek iller değişebilir. Göndermek istediğiniz çiçeğin tarih ve saatini seçtikten sonra, sepete göndermek için ver order ”düğmesine tıklayın. "Şu anda seçtiğiniz bölgeye gönderme yapmak mümkün değil" gibi bir uyarı ile karşılaşırsanız, ayrıntılı bilgi almak için çağrı merkezini, e-postayı kullanarak onlarla iletişim kurabilirsiniz.
444cicek'te kredi kartı ile ödeme yapmak güvenlidir: 444 Çiçekler, kredi kartları gibi bilgilerinizin güvenliği için Verisign Inc., SSL 3.0, 128-bit şifreleme kullanır. Web sitelerinde güvenlik sertifika ile belgelenmiştir. Bu sertifikada yer alan bilgiler 444cicek.com'a özeldir; aynı bilgi başka bir sitede görüntülenemez. SSL (Güvenli Yuva Katmanı) Protokolü ve 128 bit şifreleme nedir? SSL Protokolü, internette kullanılmak üzere geliştirilen önemli güvenlik özelliklerine sahip bir teknoloji ürünüdür. En önemli görevi, bilgisayarınız ile siteleri arasındaki bilgi akışını şifrelemek. Bu şekilde şifrelenen bilgiler hiçbir şekilde üçüncü taraflarca görüntülenemez. 128 bit şifreleme sistemi şu anda dünyadaki en gelişmiş şifreleme programıdır.