Abiyefon İndirim Kodu - 80% Kupon Ocak 2023

Abiyefon promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ocak 2023

Abiyefon İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Abiyefon'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 80% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm (14)
  • Kodu (3)
  • Kampanyalar (11)
  • Ücretsiz Kargo (2)

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI En iyi müşteri deneyimini hizmet anlayışının merkezine yerleştiren Abiyefon.com'a, müşteri hizmetleri ekibinin ve ulaşılabilecek üyelerin ulaşabileceği Canlı Destek, Facebook, Whatsapp, Twitter, Pinterest, Google+ ve Instagram kanalları üzerinden sürekli erişilebilir. 24 saat, haftada 7 gün. Sitemizden aldığınız bir ürünü herhangi bir sebeple iade etmek istiyorsanız, 7 gün içinde ücretsiz ve ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz ve iade ettiğiniz ürünün nakliye ücretini ödemezsiniz. DAHA. BİLGİ Abiyefon'dan satın aldığınız her ürünün denemenizi önlemek için mühürlenmiş özel bir şeridi vardır. Üründeki bu şeridi kırmadan veya tahrip etmeden ürününüzü iade edin veya iade edin. Abiyefon'dan satın aldığınız ürünleri teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde, faturanın ön yüzündeki formu doldurarak, orijinal kutusuyla kolayca iade edebilir, takas gönderebilirsiniz. Ürününüz en geç iki gün içinde ilgili birimler tarafından incelenecek ve işlenecektir. Değişim ürünleriniz en geç ertesi iş günü kargoya verilir. Onaylanan ürünlerin ve kredi kartı alımlarının iadesi her 3 günde bir Çarşamba günü Abiyefon tarafından yapılacaktır. Bir sonraki işlem bankanızla ilgilidir. Taksit siparişlerinin iadesi bankanız tarafından taksitle taksitle kredi kartınıza yansıtılır. Süresi dolmuş, ön ödemesiz, etiketsiz, kullanılmış, yeniden satılabilir veya zarar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmez. Ödeme karşılığında size geri gönderilir ..

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /603 stemmen

über Abiyefon

abiyefon firması, 2005 yılında Diferans & Difference ismiyle giyim endüstrisinin bir çevrimdışı olarak yapıldığını, Denizli'nin merkezinde bir gece kıyafeti şirketi olduğunu belirtti. Abiyefo; Haziran 2012'de en iddialı gece elbisesi markası olmak için Türkiye kuruldu. Moda tasarımcıları tarafından yaratılan, dünyayı kalite ve fiyat garantisi veren, tüm dünyayla internet üzerinden paylaşmak ve Türkiye'nin ilk akşam e-ticaret şirketleri olan "abiyefon.com" u tanıtmak için özel modeller yayınlandı .

80% indirim

Bu sayfada, Abiyefon için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın. Abiyefon ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar