indirimkodları.com

Adl.Com İndirim Kodu

Adl.Com promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2021

Adl.Com İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Adl.Com'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 40% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Adl.com.tr sitesine üye olamazsınız, yapmanız gerekenler: Aşağıdaki adımları takip ederek üye olabilirsiniz. Hala üye olma probleminiz varsa, 444 3 235'i ararsanız, üyeliğiniz size yardımcı olacaktır. Bilgilerinizi girdikten sonra üyelik sözleşmenizi onaylayın ve 'üyeliğimi tamamla'yı tıklayın.
İade ettiğiniz ürün (ler), aşağıdaki şekilde Adl'den iade edilecektir: Depolarına gelen ürünlerin iadesi, iade politikalarının uygunluğundan sonra en geç 1 hafta içinde kredi kartınıza veya hesap numaranıza iade edilecektir. İadenizle ilgili hala şüpheniz varsa, lütfen [email protected] adresine e-posta gönderin veya 444 3 235 numaralı telefondan müşteri hizmetlerini arayın. Not: adL.com.tr, ücreti bankaya bir kerede öder. Banka bu tutarı taksitle yansıtmaktadır. Örn: 3 taksit aldıysanız, geri ödeme 3 ay içinde tamamlanır.
Ürün veya ürünleri Adl siparişinizde iade edebilirsiniz: Sipariş verdiğiniz ürün veya üründen tam anlamıyla memnun değilseniz, ürünleri aldıktan sonra 14 gün içinde iade edebilirsiniz. İade işlemi sırasında, ürünler kullanılmamış ve orijinal ambalajlarında iade edilmelidir. İade, gönderilen tüm ürünler ile birlikte siparişin bir parçası olarak gönderilen ücretsiz veya promosyon ürünleri ile birlikte iade edilmelidir. Geri ödeme işlemini gerçekleştirmek için ürünlerle birlikte size gönderilen iade formunu doldurmayı ve iade etmeyi unutmayın. Paketin sağlam ve su geçirmez olduğundan emin olun. Paket ulaşana kadar müşterinin sorumluluğundadır. Paketinizi herhangi bir MNG Kargo şubesi üzerinden ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Diğer tüm kargo şirketleriyle yapılan iadelerde, kargo bedeli müşteriye aittir.