indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Airbnb.Com

Airbnb.Com Indirim Kodu

Airbnb.Com promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Temmuz 2020

Airbnb.Com Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Airbnb.Com'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Airbnb deneyimi için şeffaflık ve güven çok önemlidir. Kişiler, birisine ev sahipliği yapıp yapmayacağınıza karar verirken Airbnb profillerine, incelemelere ve diğer doğrulamalara güvenir. Kişisel seyahat için, rezervasyonda kalacak kişi tarafından rezerve edilen Airbnb rezervasyonlarını gerektirir. Toplantı sahiplerinin rezervasyon taleplerini resmi olarak kabul etmesi veya reddetmesi için 24 saati vardır. isteğinizin durumu hakkında e-posta ile güncelleneceksiniz. Tüm rezervasyon taleplerinin yarısından fazlası, alındığı tarihten itibaren bir saat içinde kabul edilir. Ev sahiplerinin büyük çoğunluğu 12 saat içinde yanıt verir. Bir ev sahibi isteğinizi onaylarsa, ödemeniz Airbnb tarafından tamamen işleme alınır ve ücretlendirilir. Bir toplantı sahibi isteğinizi reddederse veya süresinin dolması durumunda, ödemenizi işleme koymayız.
Airbnb'de bir ev sahibine rezervasyon isteği gönderdiyseniz, rezervasyonunuzu onaylamak için birkaç şey yapmanız gerekir: Ödeme bilgilerinizi eklemeniz gerekir. Ev sahibi isteğinizi kabul etmelidir (Anında Rezervasyon'un açık olduğu bir yer için otomatik olarak kabul edecek bir rezervasyon talebi göndermediyseniz). Konukların bir sözleşme imzalamaları gerekiyorsa, rezervasyondan önce sözleşmenin gerçek şartlarını kendilerine açıklamanız gerekir. Bunu yapmanın en kolay yolu, girişinizdeki sözleşmeden bahsetmektir ve terimleri ilgili görüşmeye dahil etmektir.