indirimkodları.com

Akbank İndirim Kodu

Akbank promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2021

En iyi fiyatlar Akbank'da. Bu sayfadaki Akbank İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 50% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Mobil İmzanızı, Akbank İnternet'ten yapılan birçok işlemde kolayca kullanabilirsiniz. Akbank İnternet üzerinden yapmış olduğunuz işlemle ilgili bilgileri (tutar, transfer edilecek şube, açıklama vb.) Girdikten sonra onay ekranında "Devam Et" butonuna basmalısınız. 1. Bu düğmeye bastığınızda, elektronik olarak imzaladığınız bilgiler cep telefonunuza gönderilir. 2. İmzalanacak işlemin açıklama metnini telefonunuzda otomatik olarak açılan bir ekranda göreceksiniz. 3. Telefonunuzda oluşturulan FINGERPRINT'in Akbank İnternet ekranında gördüğünüz FINGERPRINT ile aynı olup olmadığını kontrol edin ve onaylıyorsanız OK tuşuna basın. 4. Bu sayede işleminizi Mobil İmza ile imzaladınız ve onayınız Akbank'a ulaştı. 5. Mobil İmza durumunuz yeşile döndükten sonra, işlemi tamamlamak için ekrandaki Onayla düğmesine basın.
Akbank Dashboard ücretleri: Bankaları aracılığıyla gerçekleştirdiğiniz işlemlerin izlenmesinde en önemli kanallardan biri olan hesap özetleri, Banka'nın müşteri odaklı yaklaşımı çerçevesinde revize edilmiş ve size Akbank Hesap Özeti (AHÖ) adı altında sunulmuştur. ). Akbank Hesap Beyanı teslimi istemeyen ancak bir yatırım hesabı kullanan müşteriler için, bir Yatırım hesap bakiyesi varsa veya aktif olarak kullanılıyorsa posta ile göndermek zorunludur. Akbank Hesap Beyanı postayla gönderilirse, yansıtılan ücret her ay hesaptan otomatik olarak tahsil edilir. Ayrıca, yetersiz fon nedeniyle hesap bakiyesi uygun olduğunda tahsil edilemeyen geçmiş ücretlerin tahsilatı yapılmaktadır. Ayrıca, bireysel müşterileri sadece Akbank Hesap Beyanını e-posta ile alabilir. Sadece e-posta için ücret alınmaz. Akbank Dashboard gönderilerinizi ücretsiz olarak almak için, banka ekstrenizin yalnızca e-posta ile gönderilmesi talimatını vermek üzere Akbank Telefon Şubesini 444 25 25/0850 222 25 25 numaralı telefondan arayabilirsiniz.