indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Aksesuarix

Aksesuarix İndirim Kodu

Aksesuarix promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2020

Aksesuarix İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Aksesuarix'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 50% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI
Aksesuarix.com'dan aldığınız ürünleri veya ürünleri beğenmediyseniz koşulsuz iade edebilirsiniz. Siparişinizle birlikte size gönderilen iade formunu doldurup formda belirtildiği gibi bize geri verebilirsiniz. Ardından, satın aldığınız veya satın almayı planladığınız ürünlerle ilgili olarak, haftanın 6 günü içinde Aksesuarix.com müşteri hizmetlerine erişebilir ve bilgi alabilirsiniz. 0232 464 7398 veya [email protected] adresini kullanabilirsiniz.
DAHA. BİLGİ
Öncelikle Aksesuarix.com üyesi olmanız ve giriş yapmanız gerekmektedir. Satın almak istediğiniz ürünü veya ürünleri ekledikten sonra, sipariş sürecinde Aksesuarix.com tarafından yönlendirileceksiniz. Sepet sayfasındaki "Satın Al" butonu ile bir sonraki adıma geçebilir, teslimat ve fatura adresi bilgilerinizi doldurduktan sonra, kargo seçeneğinden istediğiniz kargoyu seçip "Ödeme Bilgileri" ekranına gelerek siparişi tamamlayabilirsiniz .