Ala Tesettur İndirim Kodu - 75% Kupon Ekim 2022

Ala Tesettur promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2022

En iyi fiyatlar Ala Tesettur'da. Bu sayfadaki Ala Tesettur İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 75% Indirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var
Siparişleriniz banka onayından sonra 3 iş günü içinde (Pazartesi-Cuma) gönderilecektir. Teslim adresi Ala Hijab mağazasına olan mesafeye bağlı olarak, nakliye şirketi siparişinizi 1-3 gün içinde size teslim edecektir. Özel üretim ürünlerin teslimat süreleri üretim süresine göre değişiklik göstermektedir. Bu ürünlerin teslimat bilgileri ve süresi ürün sayfalarında belirtilmiştir. Bizden kaynaklanan bir hata durumunda, üyelik bilgilerinize göre bilgilendirileceksiniz. Bu nedenle, üyelik hakkında tam ve doğru bilgi önemlidir. Hafta sonları ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Seçtiğiniz tüm ürünler, ALA TESETTUR TEK TEKLİF SAN VE TİC A.Ş. güvencesi ile sözleşmeli kargo şirketleri tarafından teslim edilecektir. Aksi belirtilmedikçe, tüm ürünler üretici tarafından garanti edilmektedir. Garanti koşullarının geçerli olduğundan emin olmak için lütfen teslimat sırasında ürünü kontrol edin. Hasar gördüğünüzde, bir kayıt tutun ve ürünü almayın. Üründe değişiklik yapılması, ürünün deformasyonu veya ürünün orijinal tasarımının bozulması garanti edilmez. Ala Tesettur sitesinden satın aldığınız ürünün yanlış olduğu tespit edilirse, Ala Tesettur sayfasının çevrimiçi destek bölümünde teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde bizimle iletişime geçmelisiniz. Bu bilgileri takiben, nakliye şirketi ile bize gönderdiğiniz hatalı ürün yenisiyle değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün kusuru müşteri kullanımından kaynaklanıyorsa veya ürün 7 gün içinde kullanılıyorsa, ürün iade edilmez veya değiştirilmez. Başvurular, ürün iade ve değiştirme koşulları olarak 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Kanunu uyarınca zorunludur.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /605 stemmen

über Ala Tesettur

Kişisel zevklere gelince, farklı renk seçenekleriyle kullanıcılara sunulan tesettür tunik pantolon kombinasyonları her bütçeye uygun alternatiflerle satılıyor. Erkeklerin ve kadınların hangi gün giymesi çok önemlidir. Giysi seçerken bazı hususlar dikkate alınmalıdır. Kişisel zevklere gelince, farklı renk seçenekleriyle kullanıcılara sunulan tesettür tunik pantolon kombinasyonları her bütçeye uygun alternatiflerle satılıyor. Giysileri güzelleştiren şey, taşıyıcının vücut yapısı ve birleştirildikleri Ala Tesettur'un tasarımlarıdır.

75% indirim

Bu sayfada, Ala Tesettur için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın.

Ala Tesettur ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar