indirimkodları.com

Alamy İndirim Kodu

Alamy promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ocak 2021

En iyi fiyatlar Alamy'da. Bu sayfadaki Alamy İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 25% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Nasıl alınır?
İsterseniz hepsini çevrimiçi olarak yapabilir, 'sohbet edebilir' veya Alamy'yi arayabilirsiniz. Bu şekilde, resminizi veya çekimlerinizi doğru pakette doğru fiyata nasıl kullanmak istediğinizi eşleştirebiliriz. Büyük kurumsal müşteriler için toplu iş fırsatları için grup fırsatları ve indirimli fiyatlar sunabiliriz.
Fiyatlandırmamız nasıl çalışır?
Görüntünün fiyatı, satın aldığınız lisans türüne ve ne için kullandığınıza bağlıdır. Fiyatlar her görüntü kompozisyonunda görüntülenir.
Bir RF görüntüsü satın alıyorsanız, fiyat ihtiyacınız olan dosyanın boyutuna bağlıdır.
Bir RM resmi satın alıyorsanız, fiyat resmi ne için kullandığınıza bağlıdır. Alamy çevrimiçi hesap makinesini kullanarak fiyatı hesaplayabilirsiniz.
"Ticari kullanım" veya "editoryal kullanım" ne demektir?
Ticari kullanım, bir görüntünün veya klibin bir ürünü satmak, bir şeyi tanıtmak veya bir nedenden dolayı para toplamak için kullanıldığı anlamına gelir. Buna reklam, pazarlama, tanıtım, paketleme, örtme, reklamlar ve tüketici veya ticari ürünlerin kullanımı dahildir.
Alamy koleksiyonu hakkında
ister global bir marka yöneticisi, resim alıcısı, satın alma yöneticisi, ister harika bir resim isteyen ve yaratıcı veya editoryal stok, canlı haber veya resim arayan biri olun, resim satın alma işindeyseniz, size ihtiyacınız var koleksiyonumuzda bulacaktır.
Herkese açık alan içeriği
Alamy web sitesinde herkese açık, telif hakkı korumalı veya telif hakkı bulunmayan resimler olan bazı koleksiyonlar bulunabilir. Telif hakkı sona erdiğinde, kaybolduğunda veya geçerli olmadığında içerik genel alana girebilir.