indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Alanadları

Alanadları Indirim Kodu

Alanadları promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Eylül 2020

En iyi fiyatlar Alanadları'da. Bu sayfadaki Alanadları Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Aktarım süreci nasıl çalışır?
Aktarma işlemleri, Whois kayıtlarıyla (kayıt şirketi, yönetim, teknik bilgiler ve fatura adresleri) bir alan adını bir taraftan diğerine aktarma olarak gerçekleşir. Çoğu alan adı için, bu işlemler bir veya iki tıklama ile sonlandırılabilen kolay işlemlerdir. Alıcı ödemesinden sonra, satıcı iletişim bilgileri alıcıya iletilir ve aktarma işlemi alıcıya satıcıya ulaşmasıyla başlar.
Alan adımı başka bir yerde satışa çıkarabilir miyim?
Evet, AlanAdlari'de bu konuda esneklik sağlayan bir pazar hizmeti sunuyorlar. Takip ettikleri bu politika, kullanıcılarını diğer satış platformlarını kullanımınızla sınırlamayan hükümler içermektedir. Bununla birlikte, açık artırmalara bir alan adı eklenirse satıcı, alan adının açık artırmanın sonuna kadar yalnızca AlanAdlari dijital pazarında satışa sunulduğunu yasal olarak kabul eder. Aldığınız teklife ek bir teklif gelmezse veya açık artırma döneminde daha yüksek bir tutar sunulmazsa, yedek olarak kabul ettiğiniz tutar kazanan teklif olacaktır. Açık artırma başlamadan önce alan adınızı diğer platformlarda listeleyebilirsiniz, ancak açık artırma başlar başlamaz alan adınızın AlanAdlari dijital pazarında kullanım şartları ve koşulları dahilinde satılması gerekir ve bu bağlayıcı durumu açık artırma sonu. Alan adınızın farklı bir platformda satışını tamamlarsanız AlanAdlari hesabınızdan ilgili alan adını çevrimiçi olarak silmeniz gerekir