Alanadları Indirim Kodu - 15% - Alanadları Kuponu Ocak 2023

Alanadları promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ocak 2023

En iyi fiyatlar Alanadları'da. Bu sayfadaki Alanadları Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 15% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm (3)
  • Kodu
  • Kampanyalar (3)
  • Ücretsiz Kargo

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Aktarım süreci nasıl çalışır? Aktarma işlemleri, Whois kayıtlarıyla (kayıt şirketi, yönetim, teknik bilgiler ve fatura adresleri) bir alan adını bir taraftan diğerine aktarma olarak gerçekleşir. Çoğu alan adı için, bu işlemler bir veya iki tıklama ile sonlandırılabilen kolay işlemlerdir. Alıcı ödemesinden sonra, satıcı iletişim bilgileri alıcıya iletilir ve aktarma işlemi alıcıya satıcıya ulaşmasıyla başlar. Alan adımı başka bir yerde satışa çıkarabilir miyim? Evet, AlanAdlari'de bu konuda esneklik sağlayan bir pazar hizmeti sunuyorlar. Takip ettikleri bu politika, kullanıcılarını diğer satış platformlarını kullanımınızla sınırlamayan hükümler içermektedir. Bununla birlikte, açık artırmalara bir alan adı eklenirse satıcı, alan adının açık artırmanın sonuna kadar yalnızca AlanAdlari dijital pazarında satışa sunulduğunu yasal olarak kabul eder. Aldığınız teklife ek bir teklif gelmezse veya açık artırma döneminde daha yüksek bir tutar sunulmazsa, yedek olarak kabul ettiğiniz tutar kazanan teklif olacaktır. Açık artırma başlamadan önce alan adınızı diğer platformlarda listeleyebilirsiniz, ancak açık artırma başlar başlamaz alan adınızın AlanAdlari dijital pazarında kullanım şartları ve koşulları dahilinde satılması gerekir ve bu bağlayıcı durumu açık artırma sonu. Alan adınızın farklı bir platformda satışını tamamlarsanız AlanAdlari hesabınızdan ilgili alan adını çevrimiçi olarak silmeniz gerekir

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /605 stemmen

über Alanadları

AlanAdları dijital pazarda bir alan adının transferi, satıcı tarafından yapılan bir sevk, tescil şirketi değişikliği veya benzer süreçlerin alıcıya yönlendirilmesi ile sona ermektedir. Bu işlemler sonucunda, satıcıdan alıcıya geçen alan adının whois kayıtları da otomatik olarak alıcının bilgileri ile güncellenir. AlanAdları, Türk uzay vitrinine hitap eden birinci sınıf ve ileri vitrin. Türk uzay unvanı spekülatörler tarafından onaylanır ve AlanAdları sahnesinde 60.000 Türk uzay ismine satın alınabilir. AlanAdları içinde genç iş adamlarından geniş agregalara kadar herkesin bütçesine uygun seçenekler var.

15% indirim

Bu sayfada, Alanadları için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın. Alanadları ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar