indirimkodları.com

Alibaba İndirim Kodu

Alibaba promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2020

En iyi fiyatlar Alibaba'da. Bu sayfadaki Alibaba İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 50% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Ticari Güvence Siparişinizi Alibaba'ya Verin: a) Diğer tüm siparişler gibi bir Ticaret Güvencesi siparişi verin, tedarikçinin Ticaret Güvencesi simgesine sahip olduğundan emin olun. Görüştükten sonra tedarikçinizden sizin için bir sipariş vermesini isteyin. Tedarikçi çevrimiçi sipariş verebilir veya bir PI yükleyebilir. b) Ürün detayları sayfasında veya tedarikçinin bakanlığındaki "Siparişi Başlat" üzerine tıklayabilir ve gerekli alanları kendiniz doldurabilirsiniz. Veya bir sipariş başlatmak için "Mesaj Merkezi" ne gidebilirsiniz.
Ticari Güvence siparişinizin ödemesini Alibaba'da Online Banka Ödemesi ile yapın. Online Banka ödemesi yapmak için, bir ABD kontrol hesabı veya SEPA banka hesabı gereklidir. Çevrimiçi Banka Ödeme yöntemi için zaten banka hesabını doğruladıysanız: 1. Siparişler-Tüm Siparişler bölümüne gidin, siparişi bulun ve Başlangıç ​​Ödemesini Gönder'i tıklayın veya ödeme sayfasına Bakiyeyi Öde'yi tıklayın. 2. Ödeme yöntemi olarak Çevrimiçi Banka Ödemesi'ni seçin ve doğrulanmış banka hesabını seçin, 'Şimdi Öde'yi tıklayın ve ödemeyi hesabınızdan düşmesi için Alibaba'ya yetki verin. Ödeme, ABD çek hesabı için 4-5 iş günü ve SEPA banka hesabı için 9-10 iş günü içinde yapılacaktır.
Alibaba'dan Para İadesi Alma: İade başvurunuz onaylandıktan sonra, Alibaba.com genellikle 7 iş günü içinde size geri ödeme yapar. Bununla birlikte, bu, ödeme yönteminize bağlı olarak değişebilir: Kredi Kartı: geri ödemeyi 12 iş günü içinde alır. T / T: 7 iş günü içinde geri ödeme alırsınız. e-Kontrol: 5 iş günü içinde geri ödeme alırsınız. Uzak konumların geri ödemeyi işleme koymasının daha uzun sürebileceğini lütfen unutmayın.