indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Aliexpress.Com

Aliexpress.Com İndirim Kodu

Aliexpress.Com promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Kasım 2021

Aliexpress.Com İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Aliexpress.Com'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 99% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

AliExpress'e sipariş verin: 1. Beğendiğiniz bir ürün bulduğunuzda, boyut ve renk gibi ürün özelliklerini kontrol ettiğinizden emin olun. Ürün detay sayfasını aşağı kaydırırsanız boyutlandırma tabloları gibi daha ayrıntılı bilgileri de bulabilirsiniz. 2. Bazı satıcılar kupon da sunar. Bunları mağazalarında ve ürün detay sayfalarında bulabilirsiniz. 3. Siparişinizi vermeye hazır olduğunuzda, “Şimdi Satın Al” seçeneğini tıklayıp ödeme işlemine devam edebilir veya ürünü sepetinize ekleyebilir ve alışverişe devam edebilirsiniz. 4. Sepetinizdeki tüm ürünleri satın almak istiyorsanız, siparişinizi vermek için “Tümünü Satın Al” ı tıklamanız yeterlidir. Not: Sipariş ödendikten sonra, teslimat adresini değiştiremezsiniz. Bununla birlikte, herhangi bir güncellemeyi göndermek için satıcıyla irtibata geçebilirsiniz.
AliExpress'te Boleto ile ödeme: Boleto, Brezilyalı müşteriler için bir ödeme seçeneğidir. Bu ödeme yöntemini ayda 1 USD ile 3,000 USD arasında olan siparişlerde bulabilirsiniz. Lütfen Boleto ile ödeme yapmak için şu adımları izleyin: 1. Ödeme sayfasında, lütfen ödeme yönteminiz olarak "Boleto" yu seçin. (promosyon siparişlerinde boleto desteklenmemektedir); 2. CPF'nizi girin, kişisel bilgileriniz sistem tarafından doğrulanacaktır; 3. Hesap bilgilerinizi içeren bölümü yazdırın (veya fotoğrafını çekin). ; 4. Yerel ajansa gittiğinizde ödeme bilgilerini getirin ve ödemenizi yapmadan önce onlara gösterin. (Boleto ödemenizin başarıyla yapıldığından emin olmak için lütfen ödemeyi 3 gün içinde bitirin); 5. Boleto ile ödeme yaptıktan sonra, normalde sipariş durumu 7 iş günü içinde güncellenecektir.