indirimkodları.com

Allday İndirim Kodu

Allday promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Temmuz 2020

Allday İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Allday'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI
ALLDAY ile 1 toptan ve 3 perakende mağazasında bulunduğumuz hazır giyim sektöründeki görünür yüzümüz. Geleneksel ve modern, genç, örtülü kadınları bir araya getiren çizgimizde; Her gün orijinal, konforlu ve rahat kullanımlı modeller üretiyoruz. Ürünlerimizi gençlerin yaşına ve sosyal yaşamlarına uygun olarak tasarlıyoruz. Gençler aynı zamanda kumaş ve aksesuar tercihlerimizin başlangıç ​​noktasıdır. Her gün olduğu gibi, sezon trendleri için özgün tasarımlarımız, ürün yelpazemizdeki çeşitliliğimiz ve kalite anlayışımızla örtülü giysilerde fazla tercihi olmayan gençler için iyi ve iddialı bir alternatifiz.
DAHA. BİLGİ
1994 yılında nitelikli üretim ve satış faaliyetlerimizle sektöre adım attık. Hazır giyim sektöründe 1 toptan ve 3 mağazada yer aldığımız hazır giyim sektöründeki görünür yüzümüz ALLDAY ile 2011 yılından bu yana yenilikçi tavrımız ve ürün kalitemizle hazır giyim sektöründe hızla büyüyoruz. Tesettürlere farklı bir soluk getiren yenilikçi, yaratıcı ve lider bir platform olmak için hızla ilerliyoruz. Gün geçtikçe, sadece zarafete değil aynı zamanda modaya da değer katan moda mimarı, sektöre genç, dinamik, enerjik ve modern bir bakış açısı sunuyor. 1 Temmuz 2015 tarihinde e-ticaret yolculuğumuza istediğimiz zaman ve her yerden ulaşmamız için başladık. Ürün çeşitliliğimiz ve kalitemizle her gün yanınızdayız.