indirimkodları.com

Alyadua Indirim Kodu - 60% Indirim Mayıs 2022

Alyadua promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2022

Alyadua Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Alyadua'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 60% İndirim Kodu ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Siparişleriniz banka onayı alındıktan sonra iş günü (Pazartesi-Cuma) kargoya teslim edilecektir. Teslimat adresinin www.alyadua.com'a olan mesafesine bağlı olarak, kargo şirketi gün içinde siparişinize ulaşacaktır. Özel olarak imal edilen ürünlerin teslimat süreleri, üretim süresine göre değişir. Bu tür ürünler için teslimat bilgileri ve son tarihler ürün sayfalarında listelenmiştir. Tarafınızdan kaynaklanan bir rahatsızlık durumunda, Alyadua üyelik bilgilerinizi keserek sizi bilgilendirecektir. Bu nedenle, üyelik hakkında tam ve doğru bilgi önemlidir. Hafta sonları ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Seçtiğiniz tüm ürünler size www.alyadua.com garantisi ile Alyadua nakliye şirketleri tarafından teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir onay e-postası ile bilgilendirilecektir. Seçtiğiniz ürün stokta bırakılmazsa, bir e-posta alırsınız veya size telefonla ulaşılır ve envanterimize giriş tarihi bildirilir.
Gece kıyafetleri ve özel gündelik elbiseler için geri ödemeler sadece ürün aynı gün bize iade edilmek üzere kurulduğunda geçerlidir. ilgili süre aşılırsa geri ödeme hiç işleme konamaz. Borsa yapılmadan önce herhangi bir geri ödeme yapılmaz.