indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Amazon TüRkiye

Amazon TüRkiye Indirim Kodu

Amazon TüRkiye promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2021

Amazon TüRkiye Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Amazon TüRkiye'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 70% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Unvanım için satış bilgilerini nasıl bulabilirim?
Amazon Türkiye, işlerinin rekabetçi doğası nedeniyle şu anda satıcılara satış bilgileri sunmuyor. Yazarların/sanatçıların/aktörlerin yayıncı/etiket/stüdyo ile iletişime geçmeleri veya yayıncı/etiket/stüdyoların, başlıklarının satışıyla ilgili daha fazla bilgi için distribütörleriyle iletişime geçmeleri önerilir.
unvanlarımı Amazon.com nasıl tanıtacağım?
Amazon Türkiye'de, başlıklarınızın sanal raflarda öne çıkması size kalmış. Açıklayıcı içerik ve görselleri kullanarak, başlıklarınızı müşterilere bizzat elden satma ve onları satın almaya ikna etme fırsatına sahipsiniz.
Sitenizde reklam satıyor musunuz?
Şu anda, kendi sitesinde afiş reklam satmıyoruz. Ancak, Co-op promosyon fırsatları hakkında bilgi için, kendi Coop sayfasını ziyaret edin. Kitabınızı tanıtmanın en iyi yolu, kitabınızın ayrıntı sayfasına açıklayıcı içerik ve resimler (yukarıda açıklandığı gibi) eklemektir.
Müşterilerin ürünümü bulmasını nasıl kolaylaştırabilirim?
Ürün listinemintam ve doğru başlık, yazar/sanatçı/aktör ve konu bilgilerine sahip olduğundan emin olabilirsiniz. Bu bilgiler, müşterilerin mağazalarında satın almak isteyecekleri öğeleri kolayca bulmalarına yardımcı olur. Buna ek olarak, müşterilerine avlarında onlara yardımcı olmak için çok sayıda araç sunuyoruz.