indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Aral Game

Aral Game İndirim Kodu

Aral Game promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2020

Aral Game İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Aral Game'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 70% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Siparişinizi Aral'dan alacaksınız: Türkiye, siparişinizi verdiğiniz andan itibaren kredi kartı sahiplerinin güvenliğini öneriyor ve sipariş / ödeme / fatura bilgilerinizi kontrol ediyor. Bu nedenle, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için siparişinizin ödeme / fatura bilgilerinin doğru olduğundan emin olun. Normalde, AralGame.com'dan yaptığınız alışverişler (ön siparişler ve hafta sonu hariç), sözleşmeyi takip eden 1 iş günü içerisinde adresinize teslim edilecektir. Kargo şirketleri cumartesi ve pazar günleri çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır. Banka havalesiyle ödeme yaptığınızda, teslimat süresinin başlangıcı, sipariş verdiğiniz zaman değil, sipariş tutarının banka havalesiyle hesaplarına girdiği andır.
İadeniz Aral’da onaylandıktan sonra: İadeniz onaylandıktan sonra, iadenizin durumu hakkında e-posta ile bilgilendirileceksiniz ve ürün fiyatınız iade edilecektir. Kredi kartı geri ödemenizin beyannameye yansıtılması, bankanızın işlem ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama iki ila üç hafta sürebilir. Bu işlem her bankanın özel bir uygulamasıdır ve ARAL'ın bu sürece müdahale etme hakkı yoktur. Geri ödeme işleminizin kredi kartı ekstrenizdeki yansımasındaki gecikmeyle ilgili olarak bankanızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.