indirimkodları.com

Arcelik İndirim Kodu

Arcelik promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ocak 2022

En iyi fiyatlar Arcelik'da. Bu sayfadaki Arcelik İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 50% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI
Buzdolabınızın dışını temizleyicilerle ve aşındırıcı kimyasallar içermeyen nemli bir bezle silebilirsiniz. Deterjan kalıntılarını veya su lekelerini önlemek için, önce yüzeyi iyice durulayın, sonra iyice kurulayın. Temizlik malzemeleri artık bırakabilir. Bu iç mekan kalıntıları hem sağlığınızı tehdit edebilir hem de buzdolabının kokusunu alabilir. Bu nedenle, buzdolabının iç yüzeylerini temizlemek için deterjan kullanılması önerilmez. Buzdolabınızın iç duvarlarını temizlemek için karbonat kullanabilirsiniz.
DAHA. BİLGİ
Buzdolabının raflar, kapı sepetleri, buz makineleri veya su pınarı modellerinde su depoları gibi bazı parçaları çıkarılabilir. Temizlemeden önce ayrılabilir parçaların oda sıcaklığına erişmesine izin verin. Ani ısı değişimi bu parçaların çatlamasına veya kırılmasına neden olabilir. Buzdolabınızın ayrılabilir parçalarını elinizde veya bulaşık makinenizde yıkayabilirsiniz. Buzdolabının temizliği sırasında herhangi bir temizlik maddesi kullanırken parçaları daima durulayın. Aksi takdirde, deterjan artıkları ve neden oldukları kötü kokularla uğraşmanız gerekebilir.