indirimkodları.com

Arzum İndirim Kodu

Arzum promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ağustos 2021

Arzum İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Arzum'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 75% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI
Kendi markalarını piyasaya sürdükten sonra, demir ve mekanik elektrikli süpürge üretimi artmış ve her ürün büyük başarı sağlamıştır. Bu arada, 90'lı yıllarda renkli TV'lerin piyasaya sürülmesiyle, şirketin kurucuları TV prodüksiyon işlerini bırakarak küçük elektrikli ev aletleriyle büyümeye devam ettiler. 1995 yılında sadece 15 ürün çeşidine sahip olan Arzum markasının ürün yelpazesi 7 farklı kategoriden oluşmaktadır: yiyecek hazırlama, içecek hazırlama, kızartma-pişirme, temizlik, kişisel bakım, ütü ve bebek bakım grupları. Arzum'un bu ürünlerde 100'den fazla farklı modeli var.
DAHA. BİLGİ
Arzum, pazarlama, dağıtım, üretim ve servis ağı ile hızla büyüyor. Öncelikle, ülke çapındaki tüm bölgelerde bulunan 350 Arzum yetkili servis ağı, tüketicilerin sadece ürünü satın alana kadar her zaman müşterileriyle birlikte olduklarını gösteriyor. Ürünlerini tasarlarken ve pazarlarken kalite, güven ve işlevselliği ön planda tutan Arzum, küçük elektrikli ev aletleri pazarında bir ilke imza attı ve 2001 yılında üç yıl garanti verdi. Sürekli büyümeyi gösteren Arzum markası, yurtiçinden memnun değil Türkiye, 2001 yılından itibaren yurt dışına ihracat yapmaya başladı. Türkiye AB'ye doğru ilerliyor, Türk kültürünün misyonunu Avrupa'ya taşımak ve ihracat hedefine yönelmek istiyorum.