indirimkodları.com

Atasay Indirim Kodu

Atasay promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ocak 2021

En iyi fiyatlar Atasay'da. Bu sayfadaki Atasay Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 52% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI
Ürün iadesi işlemlerinde 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümleri uygulanır. Çekilme hakkı, ürün müşteriye ulaştıktan sonraki 14 gün içinde kullanılabilir. Çekme hakkını kullanmak için müşteriden, bu süre zarfında www.atasay.com 'a faks, e-posta ya da telefonla bildirmek ve kullanılmayan öğeleri (açılmamış jelatin açılmamış ürünlerinde) olması gerekmektedir. Para çekme hakkı kullanılırsa, 3. kişiye veya Müşteriye teslim edilen ürün www.atasay.com adresine gönderilir. Orijinal teslimat raporunun teslimatı ve orijinal fatura iade edilmelidir.
DAHA. BİLGİ
Devrimci "Altın Çadır" başladı. Türkiye'de ilk defa altın ürünlerinde micropav uygulaması yapıldı. Tüketici tasarruflarının teşvik edilmesi ve yatırım yapılması "Atakulche" başlatıldı. Dünya çözümünde eşsiz bir kredilendirme "Gold Key" kuyumculuk endüstrisine sunuldu. Atasay ve Garanti Bankası kredi kartı "Altın Bonus" yarattı. Türkiye'de ve dünyada bir politika imzalayan Atasay, sadece “LBMA” sertifikasını almaya hak kazanan belirli kalite standartları üreticileri ile yalnızca altın. Birleşmiş Milletler Derneğinin sosyal sorumluluğu luke projesi "Türkiye'nin Atasay'daki markaları