Atasay Indirim Kodu - 60% Kupon Aralık 2022

Atasay promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Aralık 2022

En iyi fiyatlar Atasay'da. Bu sayfadaki Atasay Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 60% Indirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm (50)
  • Kodu (9)
  • Kampanyalar (41)
  • Ücretsiz Kargo (1)

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI Ürün iadesi işlemlerinde 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümleri uygulanır. Çekilme hakkı, ürün müşteriye ulaştıktan sonraki 14 gün içinde kullanılabilir. Çekme hakkını kullanmak için müşteriden, bu süre zarfında www.atasay.com 'a faks, e-posta ya da telefonla bildirmek ve kullanılmayan öğeleri (açılmamış jelatin açılmamış ürünlerinde) olması gerekmektedir. Para çekme hakkı kullanılırsa, 3. kişiye veya Müşteriye teslim edilen ürün www.atasay.com adresine gönderilir. Orijinal teslimat raporunun teslimatı ve orijinal fatura iade edilmelidir. DAHA. BİLGİ Devrimci "Altın Çadır" başladı. Türkiye'de ilk defa altın ürünlerinde micropav uygulaması yapıldı. Tüketici tasarruflarının teşvik edilmesi ve yatırım yapılması "Atakulche" başlatıldı. Dünya çözümünde eşsiz bir kredilendirme "Gold Key" kuyumculuk endüstrisine sunuldu. Atasay ve Garanti Bankası kredi kartı "Altın Bonus" yarattı. Türkiye'de ve dünyada bir politika imzalayan Atasay, sadece “LBMA” sertifikasını almaya hak kazanan belirli kalite standartları üreticileri ile yalnızca altın. Birleşmiş Milletler Derneğinin sosyal sorumluluğu luke projesi "Türkiye'nin Atasay'daki markaları

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /605 stemmen

über Atasay

New York Metropolitan Müzesi'nde "Yaşayan Anadolu Takı" Koleksiyonu sergilendi. Türkiye'de moda dünyasının Intercolor (Dünya Renk ve Konsept Birliği) modasını yakından takip eden Özlem Suer ile iki tasarımcı ve akademisyen üyesinden biri tasarım danışmanlığı yaptı. Koleksiyon ve felsefe ile üretim ve tasarımcı işbirliği sağlandı. Atasay'ın ürünleri tüketiciye sunuldu. New York, Mexico City, Hong Kong, Dubai, Londra, Milano, Moskova ve Çin'de yeni ofisler açıldı. Bu ülkelerde bu marka çok değerli bir şekilde hizmet veriyor.

60% indirim

Bu sayfada, Atasay için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın. Atasay ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar