indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Atlas Global

Atlas Global İndirim Kodu - 60% Kupon Mayıs 2022

Atlas Global promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2022

En iyi fiyatlar Atlas Global'da. Bu sayfadaki Atlas Global İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 60% Indirim Kodu ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Hangi durumlarda Atlas Global'e daha fazla yer ayrılmıştır?
Yolcular, belirli nedenlerden dolayı yanlarında ekstra koltuk talep edebilirler. Bu ekstra koltuk diğer koltukta ücretlendirilecektir.
Tekerlekli sandalye servisini ücretsiz kullanabilir miyim?
Atlas Global'de tekerlekli sandalye talep eden yolcular, 10 günden daha eski olmadıkları takdirde hastalıklarını doktorlarına bildirmeli ve tekerlekli sandalyelerde seyahat etmeleri gerektiğini belirtmelidir. Bu koşullarda, tekerlekli sandalye servisi ücretsizdir, aksi takdirde ücretlendirilir.
Hamileliğim sırasında ne kadar süre uçabilirim?
Gebelik dönemine ilişkin yolcu beyanına dayanmaktadır. 28 haftayı (7 ay) tamamlamamış gebe yolcuların bildirim yapmasına gerek yoktur. Gebe yolculara kaç haftalık hamilelik ve kaç bebek beklendiği sorulur.
Bekar bebek gebe yolcular 28,35. Hafta (7 ay bitmiş). haftanın sonuna kadar (36. haftada alınmayan) kendi doktorlarından, "Uçakla seyahat etmenin bir zararı yoktur" 35. Haftadan sonra, bir doktor raporu olsa bile, yolculuğa izin verilmez.
Kabin Bagajı Nedir?
Kabin Bagajı, ilave koltuk satın alarak yolcunun özel bagajıdır.
Bu, bir yolcunun koltuğu engelleyerek kabinde taşıyabileceği bagaj türüdür. Maksimum ağırlık 75 kg'dır. Yolcu, bagajı uçakta taşımak, yerleştirmek ve boşaltmaktan sorumludur.