indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler AVG Antivirus

AVG Antivirus İndirim Kodu

AVG Antivirus promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ocak 2021

En iyi fiyatlar AVG Antivirus'da. Bu sayfadaki AVG Antivirus İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 20% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

AVG Antivirus'ün farklı sürümlerinde hangi özellikler mevcuttur?
AVG Antivirus ürününün her sürümünün özelliklerini ürün karşılaştırma grafiğimizde kontrol edebilirsiniz.
AVG AntiVirus FREE: virüsleri, kötü amaçlı yazılımları, casus yazılımları, fidye yazılımlarını, phwhereinates'leri ve diğer tehditleri gerçek zamanlı olarak algılayan akıllı antivirüs özelliklerimizi içerir.
Davranış Kalkanı nedir?
Davranış Kalkanı, kötü amaçlı kodun varlığına işaret edebilecek şüpheli davranışlar için bilgisayarınızda yüklü programları izler.
E-posta koruması nedir?
E-posta Kalkanı, gelen ve giden e-posta iletilerinizdeki tehditleri tarar. Tarama yalnızca Microsoft Outlook veya Mozilla Thunderbird gibi posta yönetimi yazılımları kullanılarak gönderilen veya alınan mesajlar için geçerlidir.
Gelişmiş Güvenlik Duvarı nedir?
Gelişmiş Güvenlik Duvarı, AVG Internet Security içinde bulunan bir özelliktir. Gelişmiş Güvenlik Duvarı, sizi yetkisiz iletişim ve saldırılara karşı korumak için bilgisayarınız ile dış dünya arasındaki tüm ağ trafiğini izler. Gelişmiş Güvenlik Duvarı, hassas verilerin bilgisayarınızdan çıkmasını önleyebilir ve bilgisayar korsanlarının saldırılarını önleyebilir.
Belirli yazılım uygulamaları için ağ ve internet iletişimini kontrol etmek üzere uygulama kuralları da ayarlayabilirsiniz. Hacker Saldırıları • Güvenlik duvarı seçenekleri • Uygulama Koduna tıklayarak uygulama kodunu ayarlayın. Gelişmiş Güvenlik Duvarı, belirli bir uygulama Internet'e veya başka bir ağa bağlanmaya çalıştığında bu kuralları uygular.