Avva Indirim Kodu - 70% - AVVA Kupon Ekim 2022

AVVA promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2022

En iyi fiyatlar AVVA'da. Bu sayfadaki Avva Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 70% Indirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var
ALIŞVERİŞ İPUÇLARI Türk moda dünyasını tanıtan dünya modası olan AVV markası, özgün tasarım ve kalite anlayışı ile Türk tekstil sektörünün en önemli markalarından biri haline geldi. Bugün, İtalya, Almanya, Romanya, Rusya, Ukrayna, Fas, Mısır Suriye ve Lübnan'daki mağazalarıyla Amerika'da 600'den fazla yerde satılan AVVA, yaklaşık 120 ülkede tescilli bir marka haline geldi ve 2 binden fazla noktada satıldı. Dünya çapında. DAHA. BİLGİ Erkek giyimine yeni bir anlayış getiren AVVA, moda dünyasında iddialı bir başlangıç ​​yaptı ve genç, sofistike, güncel ve özgün çizgileriyle şık erkeklerin ruhunu çok kısa sürede yansıtan farklı bir moda dili yarattı. . AVVA, moda dünyasında bir Türk markası olarak beğeni toplamaya devam ederken, özgün tasarım ve kalite, Türkiye'de tekstil sektörünün en önemli markalarından biriydi. 2000 yılından bu yana, Türkiye'de doğmuş ülkelerde saygınlık ve ticari başarı ile markanın kurulması olan Avva, aynı zamanda Didon Grubu olarak da doğdu. avva firması, Türkiye'de olduğu gibi bayiler ve dükkanlar aracılığıyla da bilinen güçlü bir marka pozisyonu getirdi. Türkiye'de marka, yurtdışında 60 ve 20 konsept mağazası.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /605 stemmen

über AVVA

Dido Grubu 1983 yılında İstanbul'da kuruldu. 2000 yılında, Dido Group AVVA markasını lisans veren ve yaratıcı olarak başlattı. Erkek giyimine yeni bir anlayış getiren AVVA, moda dünyasında iddialı bir başlangıç ​​yaptı ve genç erkeklerin genç, sofistike, güncel ve şık çizgileriyle kısa sürede giyinmeleri için farklı bir moda dili yarattı. Bu marka, ürün kalitesi nedeniyle her ülkede mükemmel bir hayran kitlesine sahiptir. Ayrıca, bu hizmetleri sizden sadece bir tık ile alabilirsiniz.

70% indirim

Bu sayfada, AVVA için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın.

AVVA ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar

FLO için diğer promosyon kodları