indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Ayakkabi Online

Ayakkabi Online İndirim Kodu

Ayakkabi Online promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Temmuz 2020

Ayakkabi Online İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayakkabi Online'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Ayakkabi Online hafta içi 16: 00'a kadar verilen siparişler aynı gün teslim edilir ve Cumartesi 12: 00'den sonra verilen siparişler Pazartesi günü kargoya teslim edilir. Türkiye genellikle teslimat için 1-3 iş günü arasında tutulmaktadır. e-Fatura, Ayakkabi Online sistemine kayıtlı e-posta adresinize gönderilecektir. Değiştirilen veya iade edilen ürün, kullanılmamış veya size gönderilmemiş tüm aksesuarlarla birlikte gönderilmelidir. Talep edilen değiştirilen ürün, ürünün mevcudiyetine bağlı olarak 1-2 iş günü içinde teslim edilecektir. MNG Kargo web sitesinden size gönderilen kod ile yükünüzü takip edebilirsiniz. Ürününüz kargoya teslim edildiğinde, e-posta adresinize bir Takip Kargo Takip Numarası gönderilecektir.
Ürününüzü teslimat tarihinden itibaren 30 takvim günü içinde yapabilirsiniz. Ürünün iadesini (cayma hakkı), ürünün teslimatından itibaren 14 takvim günü içinde kullanabilirsiniz. Hayır, tüm Ayakkabı Ayakkabı Online ürünleri MNG CARGO ile belirttiğiniz adrese ücretsiz olarak gönderilecektir. Ürünü kapıda ödeme olarak sipariş ettiyseniz, kapıya + 19 + ödeme eklenecektir. E-Fatura, e-Fatura üzerinden vergi mükellefi Shoes Online müşterilerine GIB aracılığıyla teslim edilecektir.