indirimkodları.com

Babil İndirim Kodu

Babil promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2021

En iyi fiyatlar Babil'da. Bu sayfadaki Babil İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 90% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Babil'de aşağıdaki gibi sipariş verebilirsiniz: Babylon'a giriş yaptıktan sonra, satın almak istediğiniz ürünlerin yanındaki “Satın Al” düğmesine tıklayın ve bunları sepetinize ekleyin. Ardından, alışveriş sepetinize geçmek için sitenin sağ üstündeki Alışveriş düğmesini tıklayın. Bu sayfada "Satın Al" butonuna tıklayarak satış işlemine başlayacaksınız. Açılan sayfadan (Adres Seçimi) teslimat adresinizi seçin veya yeni bir teslimat adresi ekleyin. Nakliye Seçenekleri sayfasında tercih ettiğiniz nakliye şirketini seçin. Bu sayfada, teslim edilecek olan ikinci kişinin adını ve soyadını ekleyebilirsiniz. Ödeme seçenekleri sayfasında tercih ettiğiniz ödeme yöntemini seçin. Onay sayfasında, satın alma tercihlerinizi son bir kez kontrol edip Onay Onayla Sipariş ”butonuna tıklayarak satın alma işleminizi tamamlayın. Yine bu sayfada siparişlerinizle ilgili bir notunuz varsa, Sipariş Notu bölümüne yazabilirsiniz. Siparişiniz onaylandıktan sonra, Sipariş numaranız görüntülenecek ve sipariş bilgilerinizi içeren bir e-posta Babil'deki kayıtlı e-posta adresinize gönderilecektir.
Babil'e üye olabilirsiniz: Üyeliğinizi sitenin en üstündeki Yeni Üyelik bağlantısına tıklayarak ve formu doldurarak oluşturabilirsiniz. Üye olduğunuzda doğru bilgi vermeleri önemlidir. Bu bilgilere göre, siparişleriniz sorunsuz bir şekilde ulaşacaktır. Ayrıca, dilerseniz, yalnızca özel kampanyaları ve haberleri bu bilgilerle paylaşabilirler.