indirimkodları.com

Bebetto Indirim Kodu

Bebetto promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Eylül 2020

En iyi fiyatlar Bebetto'da. Bu sayfadaki Bebetto Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Siparişim hangi nakliye şirketine gönderilir?
Bebetto, UPS kargo şirketi ile siparişlerinizi gönderiyor.5 TL Ürünü nakit ve kredi kartı olarak kapıda ekstra ücret karşılığında ödeme seçeneği ile satın alabilirsiniz. 100 TL veya daha fazla alışveriş, nakliye ücretleri için ücretlendirilmez.
Sipariş adına ulaşamazsam başka biri teslim edilebilir mi?
Tüm gönderiler adrese ve ilgili kişiye teslim edilir. Mal / ürün teslimi kargo şubesinden yapılabilir. Alıcı adreste değilse, bir akrabası kimlik bilgilerinin kontrol edilmesinden sonra teslim edilebilir.
Siparişimi nasıl iptal edebilirim? Geri ödemem ne zaman kredi kartıma iade edilecek?
Profilinizdeki sipariş listemdeki geri ödeme iptal isteği bölümünde Bebetto sitesinde bir üyeliğe giriş yaparak siparişinizi iptal edebilirsiniz. Bebetto'ya kampanya dönemi dışındaki iletişim bölümünden bir mesaj göndererek veya 0224 222 61 65 numaralı telefondan bizimle iletişime geçerek iptal edebilirsiniz. Ürün gönderilmediyse, ürünün müşterisine aynı gün ulaşmış olması ve ürünlerinden Bebetto ürüne ulaşıldıktan ve incelendikten sonra ücretlendirilecektir. Kredi kartı geri ödemeniz, kredi kartının hesabınıza yansıtıldığı gün 3-10 iş günü içinde gerçekleşir.
Kargoya teslim ettiğim kargo dağıtımının kargo dağıtım durumunu nasıl görebilirim?
Siparişinizi kargoya teslim ettiklerinde, bilgileri sms ile paylaşırlar. "Siparişlerim" i tıklayarak gönderiminizi takip edebilirsiniz.