indirimkodları.com

Beko İndirim Kodu

Beko promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2020

Beko İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Beko'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 50% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI
Bu yıllarda, General Electric ampullerinin satılması ve dağıtılması için bir fırsat doğduğunda, konserve şirketinin adı Beko Ticaret A.Ş. değişti. Böylelikle Vehbi Koç, Anadolu'da ilk kez bir bayilik sistemi kurdu ve Arçelik ürünlerini bu sistemle tüketicinin evine teslim etti. 1977 yılında Beko Arçelik, Beko markası altında 1983 yılından bu yana güçlü tecrübesi ile Türkiye Distribütörlük Atılımını devre dışı bırakarak Türkiye beyaz eşya sektöründe faaliyet göstermeye başladı.
DAHA. BİLGİ
Beko'nun ihracat markası, Koç Holding'in Dayanıklı Tüketim Ürünleri Grubu'nun 1990'lı yıllardan beri yurtdışında faaliyete geçmesi olarak belirlendi. 2000 yılında Koç Holding Dayanıklı Tüketim Malları Grubu, Beko, Beko Ticaret A.Ş. ve Arçelik A.Ş. onun çatısı altında. Yurt dışına satılan ilk Türk beyaz eşya markası BEKO, bir Dünya Markası Yurt markası olmak amacıyla çıktı. 90'lı yılların başından bu yana yurtdışına taşımacılık yapan BEKO markası, Türkiye pazarının başarısı, 100'den fazla ülkede günlük yaşamda dünyadaki 280 milyon tüketicinin bir parçası haline geldi. Bugün, BEKO markalı bir ürün dünyanın her yerinde her iki saniyede bir satılmaktadır.