indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Bellamaison

Bellamaison Indirim Kodu

Bellamaison promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Eylül 2020

En iyi fiyatlar Bellamaison'da. Bu sayfadaki Bellamaison Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Ürünleri seçme ve arabalara ekle
Beğendiğiniz veya ihtiyacınız olan ürünleri www.bellamaison.com adresinde inceleyebilir, ürün açıklaması ve içerik bölümlerini okuyabilir ve ardından sepetinize ekleyebilirsiniz.
Teslimat Adresi Belirtme
Daha önce Teslim Adresi olarak kaydettiğiniz bir adres varsa, bu adresi seçebilir veya yeni bir adres ekleyebilirsiniz. Siparişiniz gönderilmeden önce adres değişikliği yapabileceğinizi unutmayın.
sipariş özeti
Bellamaison, siparişinizi onaylamadan önce "Sipariş Özeti" sayfasından kendi bilgilerinizi kontrol etmenizi tavsiye eder. Değiştirmek istediklerinizi önceden girmiş olduğunuz bilgilerden değiştirebilirsiniz.
Siparişin Onayı
Verdiğiniz bilgilerin doğru olduğundan emin olduğunuzda, Ön Bilgi Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi'ni okuyup kabul ettikten sonra "Siparişi Onayla" düğmesini tıklayarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.
Siparişiniz onaylandıktan sonra neler yapabilirsiniz?
Yanlış adrese sipariş verirseniz, siparişiniz gönderilmeden önce 0850 811 12 43 numaralı telefondan sipariş edilen adresi değiştirebilirsiniz.
İptal ve İade Talebi
Siparişinizi tamamen iptal etmek için, 0850 811 12 43 numaralı telefondan işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İade işlemleriniz için Siparişlerim sayfasından çevrimiçi check-in yapabilirsiniz.
Bir Ödeme Yöntemi Seçme
Size sunulan kredi kartıyla (tek para çekme veya taksitli) veya banka kartıyla ödeme yapabilir veya kapıda ve havale şeklinde ödeme alternatifleri arasından seçim yapabilirsiniz.