indirimkodları.com

Bernardo Indirim Kodu - 50% Kupon Mayıs 2022

Bernardo promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2022

Bernardo Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bernardo'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 50% Indirim Kodu ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI
1984 yılında Güner Sözen ve oğulları Nurettin Sözen ve Ömer Sözen tarafından cam eşya markası olarak sofralarınızı uzmanlık ile tasarlamayı amaçlayan şirketimiz, yılların deneyimini ilk günün heyecanıyla birleştirmeye devam ediyor. Kısa sürede elde ettiğimiz bu başarının arkasındaki sır, pazarın beklentilerini en hızlı ve en doğru şekilde tespit ederek müşterilerimize mükemmel çözümler sunmaktı.
DAHA. BİLGİ
Bugün sofralarımızı farklı ve modern tasarım alternatiflerinin yanı sıra yemek takımları, çatal bıçak takımı ve sofra takımı aksesuarlarımızda özel koleksiyonlar sunarak özel tasarımlarla tasarlıyoruz. Bunu yaparken, dünyadaki trendleri ve sofra tasarım ürünlerindeki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Ayrıca, ürünlerimizin çoğunu Avrupa'dan ithal ediyoruz. Kaliteye ek olarak, geniş ürün yelpazesini müşterilerimize uygun fiyatlarla sunmayı, evlerin vitrinlerinde porselen yemek takımlarını, çatal bıçak takımlarını, kadeh takımlarını ve diğer sofra takımlarını günlük yaşamın vazgeçilmez parçalarına getirmeyi amaçlıyoruz.