indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Beta Ayakkabi

Beta Ayakkabi İndirim Kodu

Beta Ayakkabi promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Temmuz 2020

Beta Ayakkabi İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Beta Ayakkabi'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

150 $ üzeri siparişlerde ücretsiz gönderim. Siparişiniz ARAS Freight tarafından size ulaştırılmaktadır. Gönderi takip bilgilerini ARAS KARGO ana sayfasından veya Siparişlerim bölümünde bulabilirsiniz. Ürünü faturadaki adrese veya web sitesinde belirtilen adrese döndürmek için, kutunun içinde faturanın bir kopyasını sağlayın ve formu doldurun ve faturayı iade edin. Siparişiniz 1-7 iş günü içinde teslim edilecektir. Cuma ve hafta sonları saat 12: 00'den sonra verilen siparişler Pazartesi günleri işlenir. Ürün değişimi için satın alınan ürünler kullanılmamalıdır (redaksiyon hariç). Satın aldığınızdan daha yeni bir ürün istiyorsanız (Beta Ayakkabı düzenleme ile iletişime geçtiğinizde satın aldığınız eski ürün), arkadaşımız sizi arayacak ve farkı ödemenizi isteyecektir. Beta Ayakkabı hizmetinin kalitesini ölçmek için, iade nedenini belirtmek önemlidir. Değişiklik talebinin süresi 30 gündür.
Web sitesi aracılığıyla satın alınan ürünler satış noktalarında ve mağazalarda değiştirilemez. Herhangi bir hata veya eksiklik bulursanız, lütfen hemen bizimle iletişime geçin. iptal / iade ve takas prosedürleri. iadeler ücretsizdir. ARAS CARGO ön ödeme kodunu ve 1817148850935 gönderim kodunu kullanarak faturadaki Beta Shoeaddress'e gönderebilirsiniz. Paketi alabilir ve siparişinizi kontrol edebilirsiniz. Borsa işlemlerinde ücretsiz gönderim, ARAS KARGO 1817148850935, gönderim kodunu faturadaki adrese gönderebilirsiniz. Faturanızdaki değişiklik sayfasını doldurmanızı istiyoruz. Ürün değişimi, Beta Ayakkabı envanterindeki tüm ürünler için geçerlidir. Nedeni belirterek, teslim tarihinden itibaren 14 iş günü içinde eksiksiz, kullanılmayan ve satılmayan bir ürünü iade edebilirsiniz. Web sitesi aracılığıyla satın alınan ürünler, mağazalarda ve mağazalarda iade edilemez. iade için bir sebep vermek zorunlu değildir,