indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Bi'Kutu Mutluluk

Bi\\\'Kutu Mutluluk İndirim Kodu

Bi'Kutu Mutluluk promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ocak 2022

Bi\\\'Kutu Mutluluk İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bi'Kutu Mutluluk'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 45% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Kutuyu Bikutumutluluk'tan hediye olarak vermek istiyorsunuz, ancak notuma ismimi yazacak: Kutunuzu aldığınızda, orumu işaretlemek istediğim orumu işaretleyebiliyorum. ” Not almak istediğiniz isimleri “from-to” bölümlerine yazınız. bu şekilde isminizi notunuzun altına yazacaksınız :) isminizin yazılmasını istemiyorsanız, notunuzu ancak bu bölümü doldurarak yazabilirsiniz.
Bikutumutluluk'un kabul ettiği ödeme yöntemleri: Kapıda kredi kartı, banka havalesi veya ödeme ile ödeme yapabilirsiniz (kredi kartı veya nakit). Kapıda nakit / kredi kartıyla ödeme seçeneğini seçtiğinizde, takım arkadaşları tarafından aranacak ve siparişiniz onaylanacaktır.
Bikutumutluluk'taki aboneliğinizin yanında bir ürün alacaksınız: aboneliğiniz devam ederken her ay size gelen sürpriz kutularınıza ürünler ekleyebilirsiniz. eklediğiniz ürünler, sürpriz kutunun toplu sevkıyat gününde kutuya eklenir. Sürpriz kutusu ile birlikte seçtiğiniz ürün (ler) kapınızı çalacaktır.
Kutunuzu Bikutumutluluk'tan almadınız, yapmanız gerekenler: teslimatlar her ayın belirtilen gününde başlar (tarih ayın başında e-posta ile size gönderilecektir)! Bu teslimatlardan sonra verdiğiniz siparişler 5 iş günü içerisinde size gönderilecektir ve size bir kargo takip numarası gönderilecektir. Çünkü kargo evinize gelmiş ve size ulaşamamış olabilir. Bu durumda, kutu sizi ilgili kargo şubesinde bekliyor olabilir :) lütfen bu bekleme süresinin 3 günden fazla olmadığını unutmayınız :) tüm bu adımları kontrol ettikten sonra, hala kutudan haber alamıyorsanız, onlarla iletişim kurabilirsiniz.