Bidolubaski İndirim Kodu - 40% Indirim Aralık 2022

Bidolubaski promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Aralık 2022

Bidolubaski İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bidolubaski'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 40% Indirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm (13)
  • Kodu (2)
  • Kampanyalar (11)
  • Ücretsiz Kargo

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Siparişinizi verdikten sonra 14 gün içinde Basılı Ürünler dışındaki siparişleri iade edebilirsiniz. Basılı Ürünleri gönderdiğiniz dosyaya göre iade etmenin bir yolu yoktur. Bununla birlikte, yalnızca bu ürünlerde bizimle ilgili bir sorun varsa, ürün isteğiniz ve değerlendirmeniz üzerine yeniden yazdırılacak ve değişiklik isteğinin kabulünde belirtilen süre içinde teslim edilecektir. Ürünler Bidolubaski'nin neden olduğu herhangi bir nedenle yeniden yazdırılırsa, Bidolubaski ürünün sizin tarafınızdan onaylandığı gibi yeniden basılacağını ve gönderdiğiniz belgenin düzeltilmeyeceğini belirtmek ister. Kullanılmış ve hasar görmüş ürünler ve tek kullanımlık ürünler, hızla bozulan veya son kullanma tarihlerini aşması muhtemel ürünler iade edilmez. Siparişinizde yapılan ödemenin iadesi, yukarıda belirtilen iade koşullarına uygunluk açısından Bidolubaski Kalite Yönetim Departmanı tarafından kontrol edilebilir ve kredi kartınızın veya bankanızın 4-5 iş günü içinde uygun olarak kabul edilecektir. . iade ve iade onayı için. Bankanıza bağlı olarak, geri ödemenizi kredi kartınızda veya banka hesabınızda görmeniz birkaç gün sürebilir. Belirtilen geri ödeme yalnızca hesabınızın bulunduğu bankaya tabidir ve Bidolubaski'nin bunu yapma hakkı veya yetkisi yoktur.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /605 stemmen

über Bidolubaski

Bidolubaski, müşterilerine geniş bir yelpazede yüksek kaliteli ürünler ve çevrimiçi baskı hizmetleri sunan 2014 yılında kurulan bir e-ticaret sitesidir. Müşterilerimizin baskı ihtiyaçları için uygun fiyatlarla en iyi kalitede ve en kaliteli baskı almasını mümkün kılmayı hedefliyoruz. En son teknolojileri kullanarak, geleneksel baskı işlemlerinden kaynaklanan zaman ve para kaybını ortadan kaldırıyoruz. Kurulduğumuz ilk günden bu yana müşteri memnuniyetine odaklanarak hizmet vermeye çalışıyoruz. Bu anlayış sayesinde Türkiye'nin en popüler markaları arasındayız. Amerikan servisi ve Bidolubaskı'da 150'den fazla çeşitte ekonomik ve uygun fiyatlı bir online matbaada avantajlı bir dünya sizi bekliyor.

40% indirim

Bu sayfada, Bidolubaski için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın. Bidolubaski ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar