indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Bidolubaski

Bidolubaski İndirim Kodu

Bidolubaski promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2020

Bidolubaski İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bidolubaski'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 40% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Siparişinizi verdikten sonra 14 gün içinde Basılı Ürünler dışındaki siparişleri iade edebilirsiniz.
Basılı Ürünleri gönderdiğiniz dosyaya göre iade etmenin bir yolu yoktur. Bununla birlikte, yalnızca bu ürünlerde bizimle ilgili bir sorun varsa, ürün isteğiniz ve değerlendirmeniz üzerine yeniden yazdırılacak ve değişiklik isteğinin kabulünde belirtilen süre içinde teslim edilecektir.
Ürünler Bidolubaski'nin neden olduğu herhangi bir nedenle yeniden yazdırılırsa, Bidolubaski ürünün sizin tarafınızdan onaylandığı gibi yeniden basılacağını ve gönderdiğiniz belgenin düzeltilmeyeceğini belirtmek ister.
Kullanılmış ve hasar görmüş ürünler ve tek kullanımlık ürünler, hızla bozulan veya son kullanma tarihlerini aşması muhtemel ürünler iade edilmez.
Siparişinizde yapılan ödemenin iadesi, yukarıda belirtilen iade koşullarına uygunluk açısından Bidolubaski Kalite Yönetim Departmanı tarafından kontrol edilebilir ve kredi kartınızın veya bankanızın 4-5 iş günü içinde uygun olarak kabul edilecektir. . iade ve iade onayı için. Bankanıza bağlı olarak, geri ödemenizi kredi kartınızda veya banka hesabınızda görmeniz birkaç gün sürebilir. Belirtilen geri ödeme yalnızca hesabınızın bulunduğu bankaya tabidir ve Bidolubaski'nin bunu yapma hakkı veya yetkisi yoktur.