indirimkodları.com

Biletix İndirim Kodu - 25% - Biletix Kupon Mayıs 2022

Biletix promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2022

Biletix İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Biletix'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 25% İndirim Kodu ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI
Ürün Biletix web sitesinde isteğe bağlı olarak satın alınabilir. Sigorta işlemi, sertifikayı e-posta ile sigorta poliçesi, poliçenin genel ve özel şartları ve bilgi formu şeklinde e-posta ile alan kullanıcıya göndererek tamamlanır.
DAHA FAZLA BİLGİ
Türkiye'nin eğlence sektöründeki ilk ve en büyük bilet satış ve dağıtım şirketleri 2000 Biletix'ten bu yana faaliyet göstermekte olup, spor ve canlı etkinlikler için her yıl 400 konser ve organizatör tarafından düzenlenen 7000'den fazla etkinlik, 80 milyon USD'nin Biletix üzerinden 4 milyon bilet satılıyor. Biletix, bilet satış servisi; Türkiye, www.biletix.com adresindeki web sitesi aracılığıyla 0216 556 98 00 numaralı telefonu arayarak en büyük e-ticaret sitelerinden biri. Türkiye'nin merkezinde 40'tan fazla perakende satış noktasından Türkiye'nin çeşitli bölgelerine hizmet veriyor. Allianz Sigorta Biletix'in önde gelen şirketleri ile Türkiye'de sigortacılık sektörünün uyguladıkları bir poliçe imzalayarak 'Etkinlik Sigortası Katkıları' etkinliğine katılımları ele alındı.