indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Bilisimport

Bilisimport İndirim Kodu

Bilisimport promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ocak 2022

En iyi fiyatlar Bilisimport'da. Bu sayfadaki Bilisimport İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 30% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Bilisimport güvenilir bir site midir?
Bilisimport% 100 güvenlidir. Ödeme sayfasında istenen bilgiler, en üst düzeyde güvenlik sağlamak için bilisimport altyapısında veya diğer şirketlerin sunucularında gösterilmez veya saklanmaz.
Kredi kartı ödemesindeki tüm işlemler, banka ile bilgisayarınız arasında bir SSL sertifikası ile şifrelenir. Bu şekilde bilgilerinizi korurken güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş sırasında kayıplara karşı 100.000 $ değerinde sigortanız var.
Bilisimport'un kendi yazılımı ve sunucusu vardır. Diğer e-ticaret sitelerinin% 92'si önceden paketlenmiş yazılım kullanmaktadır. Ayrıca sanal pos altyapısı 3. firmalar tarafından yürütülmektedir. Bilisimport'un sanal pos yapısı, başka bir şirket olmadan biz ve banka arasında doğrudan işlemler sağlar. Kart bilgileriniz, üçüncü taraflarda veya şirketlerde işlem görmeden doğrudan bankanın sanal pozları üzerinde işlenir.
Sipariş verdikten sonra adresi değiştirebilir miyim?
Adres değişiklikleri siparişleriniz gönderilmeden önce yapılabilir.
Gönderim siparişleri size ulaşmadan teslimat adresini değiştirmek isterseniz, sol menünün "yeni destek talebi" bölümünden "gönderim ve paketleme" yi seçerek işleme hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz. Ancak, bu gibi durumlarda, teslim süresinin uzatılabileceğine dikkat edilmelidir.
Kargo için ödeme yapacak mıyım?
Nakliye ücretleri, sipariş ettiğiniz ürün sayfasında gösterilir. Nakliye ücretleri ürüne göre değişir. Ürünü satın aldığınızda nakliye ücretini ödersiniz.