Birkenstock İndirim Kodu - 40% Kupon Ekim 2022

Birkenstock promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2022

En iyi fiyatlar Birkenstock'da. Bu sayfadaki Birkenstock İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 40% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

 • Tüm
 • Kodu
 • Kampanyalar
 • Ücretsiz Kargo
  % 40 Kodu

  Birkenstock web sitesinde ücretsiz gönderim + En fazla 40% indirim

  Bitiş: 10-10-22
  TEKLIF AL
  KAMPANYA

Son Kullanım Satışları

  Kampanyalar

  Birkenstock itibaren 30 Başına Kupon Kodu

  Bitiş: 30-05-22
  mob30
  KODU
  Kodu

  Birkenstock anda £ 98 Başlayan

  Bitiş: 30-05-22
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  Kodu

  Bayan sandalet modelleri sizler için 99USD'den başlıyor

  Bitiş: 30-05-22
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  Kodu

  Erkek outdoor ayakkabıların 160USD'den başlayan BİRKENSTOCK kampanyası ile satın alabilirsiniz

  Bitiş: 30-05-22
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  Kodu

  BİRKENSTOCK kız çocuk sandalet modellerin 59USD'den başlayan fiyatla sizlere sunuyor

  Bitiş: 30-05-22
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  Kodu

  Kadın ayakkabı modellerin 130USD'den başlayan fiyatla satın alabilirsiniz

  Bitiş: 30-05-22
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var
Nakliye yöntemi ve Birkenstock ürünlerinin teslimat süreleri: ABD’deki tüm siparişlerde Ücretsiz UPS’in karadan nakliyesi Transit süresi bulunduğunuz yere göre değişir ve 2 ila 5 iş günü sürer. UPS 3 İş Günü Gönderimi (AK / HI olarak mevcut değildir). UPS 2 İş Günü Kargo. UPS SurePost, karasal ABD’nin PO kutularına gönderiminde kullanılacak. Sadece Amerika Birleşik Devletleri, Alaska ve Hawaii'ye gönderiyorlar. Uluslararası gemi yok. Ayrıca resmi tatil günlerinde gönderilmeyeceğini lütfen unutmayın. UPS gönderilerinin teslimat günleri Pazartesi-Cuma. Birkenstock iadeleri: www.birkenstock.com/us adresinden satın alınan ürünler, www.birkenstock.com/us/returns adresinden çevrimiçi olarak iade edilmelidir. Birkenstock mağazasına veya yetkili satıcıya iade edilemezler. Ayakkabı ve aksesuarlar, teslimattan sonraki 30 gün içinde ücretsiz, orijinal satın alma koşullarında ve ambalajlarında iade edilebilir. Tüm iadeler denetime tabidir. Orijinal kaplar dahil tüm paketler işaretlenmemeli ve hiçbir şekilde tahrif edilmemelidir. Bir öğeyi iade etmek istiyorsanız, lütfen www.birkenstock.com/us/returns adresine gidin ve talimatları izleyin. Bir öğeyi değiştirmek isterseniz, lütfen 844-505-4055 numaralı telefondan müşteri hizmetlerini arayın veya e-posta: [email protected] Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarlar. Cilt bakım ürünleri, teslimattan sonraki 30 gün içinde ücretsiz olarak iade edilebilir. İadenizi kontrol ettikten sonra, kullanılan orijinal ödeme yöntemine mal için (geçerli satış vergileri dahil) bir kredi verir. Siparişinizden herhangi bir kargo ücreti iade edilmez. Lütfen geri ödemenizin işleme koyulması için 2-3 hafta bekleyin.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /604 stemmen

über Birkenstock

Birkenstock bir ayakkabı şirketidir. ABD\'de 50 yıldan beri Novato, CA\'da bulunan ABD satış ve servisiyle satılmaktadır. Sadece markalarını korumakla kalmaz, yaratıcılığını, teknik bilgilerini ve ürünlerinin kalitesini korur. Birkenstock\'ta gelenek ve miras, yıllarca, hatta on yıllarca, hatta yüzyıllarca dayanan bir markanın önemli özellikleridir. Sizin için iyi olan birinci sınıf kaliteli ayakkabı işçiliği sanatının derinliklerine dayanır. 1774\'ten bu yana, bu taahhüdü bir nesilden diğerine geçmiştir. En küçük detaya dikkatlice düşünülen ve kumdaki doğal ayak izini taklit eden tasarım, ayaklarınızın saatlerce mümkün olduğu kadar rahat hissetmesini sağlıyor.

40% indirim

Bu sayfada, Birkenstock için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın.

Birkenstock ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar