Bisu İndirim Kodu - 40% Kupon Ekim 2022

Bisu promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2022

En iyi fiyatlar Bisu'da. Bu sayfadaki Bisu İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 40% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var
Aşağıdaki yollarla Bisu'da sipariş verebilirsiniz: Uygulamayı açtıktan sonra yer izni verirseniz bölge ve bölge bilgileriniz otomatik olarak görünecektir. Daha sonra bölgedeki tüm su markalarını ve fiyatlarını görebilir, iletişim bilgilerini girebilir ve sipariş etmek istediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Bisu'da aşağıdaki şekillerde ödeme yapabilirsiniz: Kapıda ödemeye ek olarak, kredi kartı, BKM Express ve Hopi Paracık ile ödeme yapabilirsiniz. Mobil ödeme anlaşmalı markalarda mevcuttur. Uygulamadaki su fiyatları Bisu'daki abonelik fiyatınızdan farklıdır. Bunun anlamı: Uygulamada belirtilen su fiyatları, markalar tarafından önerilen satış fiyatlarıdır ve fiyatlar bölgeye ve bayiye göre değişebilir. Sipariş verirken suyunuzu yerel bayi fiyatından satın alırsınız. Yine, BiSU’ya verilen siparişler için herhangi bir komisyon veya ek ücret ödemezsiniz. Bisu'da aşağıdaki yöntemleri kullanarak ödeme yapabilirsiniz: Kapıda ödemeye ek olarak, kredi kartı, BKM Express ve Hopi Paracık ile ödeme yapabilirsiniz. Mobil ödeme anlaşmalı markalarda mevcuttur. BiSU çevresindeki en iyi su fiyatlarına erişebilirsiniz: Tam olarak. BiSU ile bölgedeki tüm markaların fiyatlarına kolayca erişebilir ve size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /604 stemmen

über Bisu

Bisu bir şirkettir. Akıllı telefonunuzun yardımıyla, bir düğmeye dokunarak su sipariş etmenizi sağlar. Onlarla etrafınızdaki açık su bayilerini ve fiyatlarını görebilir, en uygun markayı seçebilir, tek bir tuşla sipariş verebilirsiniz. Bununla beraber teslim süresini de ayarlayabilirsiniz. Bazen üşürsün, bazen unutursun… Bazen satıcıya ulaşamazsın, bazen zamanlamayı tutamazsın. BiSU kullanmazsanız, su söylemek bazen çok zordur. Halen yalnızca İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Balıkesir, Bartın, Burdur, Edirne, Karabük, Kocaeli, Konya, Kırklareli, Mersin, Muğla, Samsun, Tekirdağ ve Zonguldak\'ta hizmet vermektedir.

40% indirim

Bu sayfada, Bisu için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın.

Bisu ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar