indirimkodları.com

Bitaksi İndirim Kodu

Bitaksi promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Şubat 2021

Bitaksi İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bitaksi'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 50% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI
Varış noktanızı önceden belirleyerek seyahatin tahmini süresini, mesafesini ve yaklaşık miktarını belirleyebilirsiniz. Taksi geldiğinde bana nereye gittiğini bile söylemek zorunda değilsin. Sürücü ve araç bilgilerini taksiyle görebilirsiniz. Haritada taksi konumunu takip edebilirsiniz. Yolculuğun sonunda sürücüye bir puan verebilir ve yorum yapabilirsiniz. Ekstra ücret yok. Sadece taksimetre için yazdığınız tutarın ücretini ödersiniz. Geçmiş seyahatleri görüntüleyin, istediğiniz adresleri ekleyebilirsiniz.
DAHA. BİLGİ
Ücret hesaplama ekranında başlangıç ​​ve varış noktalarını seçerek seyahate başlamadan önce tüm detayları görebilirsiniz. Taksideki eşyaları unutursanız endişelenmenize gerek yok, seyahat bilgileriniz kayıt altında. Müşteri hizmetlerimiz sayesinde sürücüyle iletişim kurulur ve ürünler güvenli bir şekilde teslim edilir. BiTaksi cebinde, yağmurdayken, işte, konserin sonunda, gece veya eve giderken taksiye ihtiyacınız olduğunda. Sistemdeki tüm taksiler lisanslı taksilerdir. Güvenle kullanabilirsiniz. Uygulamayı Facebook, Twitter, SMS ve e-posta ile paylaşabilirsiniz.