indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Bizim Toptan

Bizim Toptan Promosyon Kodu

Bizim Toptan promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ağustos 2020

En iyi fiyatlar Bizim Toptan'da. Bu sayfadaki Bizim Toptan Promosyon Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI
Bobbi'nin eğitimi Boston'daki Emerson College'de devam etti. Tiyatro makyajından mezun olduktan sonra New York'a profesyonel makyaj sanatçısı olarak taşındı. Sürekli büyüyen portföyünü ona bakacak, yavaşça temas kuracak ve Manhattan'da yapmaya çalışan çoğu serbest makyaj sanatçısının tipik zorluklarını yaşadı.
DAHA. BİLGİ
Bobbi'nin büyük atılımı ilk Amerikan Vogue kılıfıydı. Görüntü, ünlü fotoğrafçı Patrick Demarchelier tarafından çekildi ve Bobbi Brown tarafından yapılan süper model Yakında Naomi Campbell'e yer verdi. New York City'e hiç kimseyi tanımadan geldikten yedi yıl sonra, Bobbi kulübün bir parçasıydı. Piyasadaki her şeye erişimi olan başarılı bir makyaj sanatçısı olan Bobbi, neredeyse tüm ürünlerin suni göründüğünü görerek muhteşem, makyajsız bir görünüm yaratılmasını imkansız hale getirdi. Serbest kariyerine on yıl kala, bir dergi fotoğraf çekimi bir kimyager ile bir şans toplantısı her şeyi değiştirdi. “Koku almayan, kuru ya da yağlı olmayan ve dudak gibi görünen bir ruj yaratma fikrim vardı, ama daha iyisi - ve kimyagerine anlattım” diyor. Kimyager, Bobbi'nin benzeri görülmemiş özelliklerinin ardından ruj üretti ve sonuç, pembemsi-kahverengi tonu olan Kahverengi Dudak Rengi oldu. Kısa süre sonra dokuz kahverengi ruj rengi daha takip etti ve Bobbi'nin ruj seti tamamlandı.