Bkm Express İndirim Kodu - 60% - Bkm Express Kupon Ocak 2023

Bkm Express promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ocak 2023

En iyi fiyatlar Bkm Express'da. Bu sayfadaki Bkm Express İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 60% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm (2)
  • Kodu
  • Kampanyalar (2)
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

BKM Express'e aşağıdaki yolları kullanarak başvurabilirsiniz: Kart sahibi iseniz, bkmexpress.com veya BKM Express'in mobil uygulaması üzerinden hiçbir ücret ödemeden BKM Express üyeliği için başvurabilirsiniz. BKM Express ile finansal işlemler yapmak için bir kart eklemeniz gerekir. Üye olmak için buraya tıklayın. BKM Express'in iPhone uygulaması için tıklayın. BKM Express Android uygulaması için tıklayınız. BKM Express'e aşağıdaki gibi bir kart ekleyin: BKM Express'e üye olduktan sonra; Bkmexpress.com üzerinden üyelik sayfanızdaki "Kart Ekle" adımından; Bir mobil uygulama kullanıyorsanız, kartlarınızı ana sayfanızdaki "Kart Ekle" seçeneğinden tanımlayabilirsiniz. Kredi, banka kartı veya ön ödemeli kart bilgilerinizi BKM Express'e kaydedebilirsiniz. Kart bilgilerinizi belirledikten sonra, Üyeden gönderilen şifreyi doğrulayarak alışverişe başlayabilir veya para gönderebilirsiniz. BKM Express'i destekleyen üyelerin listesini görmek için buraya tıklayın. Satın alma işleminizi BKM Express'te tamamlamak için size ödeme ekranına gönderilen doğrulama SMS'ini girmeniz gerekir. Doğrulama SMS'i, kartınızın bağlı olduğu Banka sistemindeki cep telefonu numarasına gönderilir. SMS alınmazsa, "Doğrulama SMSini tekrar gönder" bağlantısını tıklayarak SMS'inizi tekrar gönderebilirsiniz. Doğrulama SMS'i gelmezse, Bankanıza başvurmalısınız.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /604 stemmen

über Bkm Express

BKM Express, kart bilgilerinizi İnternet üzerinden paylaşabileceğiniz bir şirkettir. Size sunar: Kart bilgilerinizi girmeden kolay alışveriş, Kartınızı yanınızda taşımanıza gerek kalmadan hızlı işlem, Kendi şifrenizle güvenli bir değişimdir. Onlara kayıt olmak ücretsizdir. Kartlarınızı ekleyin ve hem internet hem de yüz yüze alışverişlerde kullanın. İstediğiniz zaman istediğiniz kişiye para gönderin. Bu kadar basit. Kartınızı eklerken, BKM Express kart numaranızın tamamını sormaz. Kart bilgileriniz en güvenli şekilde saklanır. Kart numaranıza ihtiyacı yok, yalnızca ilk altı ve son dört basamaktan sizi tanır.

60% indirim

Bu sayfada, Bkm Express için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın. Bkm Express ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar