indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Booking Com Indirim Kup

Booking Com Indirim Kup İndirim Kodu

Booking Com Indirim Kup promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2021

Booking Com Indirim Kup İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Booking Com Indirim Kup'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 83% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Kredi kartınızdan ve Booking'dan ücret alacak olan Folllow: Kredi kartları, Booking.com'da listelenen mülkler için en yaygın olarak kabul edilen ödeme yöntemidir ve çoğu, rezervasyonunuzu doğrulamak için kredi kartlarını kullanır. Bazı durumlarda, PayPal gibi alternatif ödeme yöntemleri de kabul edilmektedir. Banka kartıyla rezervasyon yapabileceğiniz bazı istisnalar vardır. Konaklamalarınız için kabul edilen ödeme şekilleri rezervasyon onayında listelenecektir. Ayrıca ne kabul ettiklerini kontrol etmek için onları arayabilirsiniz.
Fiyatlara göre Booking. aşağıdaki gibidir: Oda tipi altında listelenen tüm imkanlar oda fiyatına dahildir. Tesisleri görmek için oda ismine tıklamanız yeterli. Kahvaltının veya vergiler gibi başka bir şeyin imlecinizi "Koşullar" adlı sütundaki metnin üzerine getirerek dahil olup olmadığını görebilirsiniz. Bu bilgiler aynı zamanda onay e-postanızda olacaktır ve oturum açtığınızda hesabınızda bulunabilir. Bir hesabınız yoksa, burada bir tane oluşturabilirsiniz.
Booking.com size aşağıdakiler konusunda yardımcı olabilir: Booking Assistant'tan park yerleri, ilave yatak, farklı yatak, alternatif check-in veya check-out saatleri ve daha fazlasını talep etmesini isteyebilirsiniz. Rezervasyon Asistanı, konaklamanızla ilgili aklınıza gelebilecek diğer soruları cevaplamanıza yardımcı olabilir!
Booking'da iade edilemeyen bir rezervasyon için tarihlerinizi iptal veya değiştirirsiniz: İade edilmeyen bir rezervasyonu iptal etmek genellikle ücrete tabidir. Bununla birlikte, rezervasyonunuzu yönetirken ücretsiz iptal talep etme seçeneğiniz olabilir. Bu, iptal ücretinizden feragat etmeye karar verebilecek olan tesise istek gönderir. İade Yapılmayan bir rezervasyon için tarihleri ​​değiştirmek mümkün değildir, ancak feragat ücret talebiniz başarılı olursa, istediğiniz tarihlerde rezervasyon yaptırmak mümkündür.