indirimkodları.com

Boyner İndirim Kodu - 80% Indirim Mayıs 2022

Boyner promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2022

Boyner İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Boyner'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 80% İndirim Kodu ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Boyner.com.tr'de satılan tüm ürünler BOYNER mağazalarından temin edilmekte ve 3-5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Gönderiler, İstanbul dışı gönderiler için İstanbul'un 1 iş günü içinde ve 1 ila 4 iş günü içinde teslim edilir. Kargo firması siparişinizi 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.
Boyner.com.tr'den yaptığınız alışverişlerde standart bir kargo ücreti alacaksınız. 200 TL veya daha fazla nakliye ücretsizdir.
Boyner.com.tr'den satın aldığınız ürünleri Boyner ve YKM mağazalarından iade edebilir veya başka bir ürünle değiştirebilirsiniz. Bunun için Boyner / YKM mağazasına ürün ve teslimat notu ile 30 gün içinde başvurabilirsiniz. Ürünü iade etmek isterseniz, Boyner ve YKM mağazalarından veya Boyner.com.tr adresinden iade edebilirsiniz.
Ürün kullanımda olup, yeniden kapatılabilir özelliği bozulmadığı sürece, aldığınız tarihten itibaren 30 gün içinde iade edebilirsiniz.