Boyner İndirim Kodu - 60% Indirim Ocak 2023

Boyner promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ocak 2023

Boyner İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Boyner'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 60% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm (50)
  • Kodu (35)
  • Kampanyalar (15)
  • Ücretsiz Kargo

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Boyner.com.tr'de satılan tüm ürünler BOYNER mağazalarından temin edilmekte ve 3-5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Gönderiler, İstanbul dışı gönderiler için İstanbul'un 1 iş günü içinde ve 1 ila 4 iş günü içinde teslim edilir. Kargo firması siparişinizi 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir. Boyner.com.tr'den yaptığınız alışverişlerde standart bir kargo ücreti alacaksınız. 200 TL veya daha fazla nakliye ücretsizdir. Boyner.com.tr'den satın aldığınız ürünleri Boyner ve YKM mağazalarından iade edebilir veya başka bir ürünle değiştirebilirsiniz. Bunun için Boyner / YKM mağazasına ürün ve teslimat notu ile 30 gün içinde başvurabilirsiniz. Ürünü iade etmek isterseniz, Boyner ve YKM mağazalarından veya Boyner.com.tr adresinden iade edebilirsiniz. Ürün kullanımda olup, yeniden kapatılabilir özelliği bozulmadığı sürece, aldığınız tarihten itibaren 30 gün içinde iade edebilirsiniz.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
4.0 /607 stemmen

über Boyner

Perakende sektörünün önde gelen gıda dışı grubu Holding'in bir üyesi olarak Boyner Department Stores Inc., 1981 yılında faaliyete başladı. O dönemde Bazaar Mağazaları adıyla bilinen Boyner, ilk Mart ayında Bakırköy'de açıldı 26 ilde 35 katlı, 13 konsept mağaza, 9 Boyner Outlet, mağazaları ve 4 BSSD Mağazası ile çalışmaya devam ediyor. Adından aldığı güçle kadın, erkek ve çocuk giyim, ev, ayakkabı, kozmetik ve genç aktif spor kategorilerinde müşterilerine hizmet veren Boyner Mağazaları, "koşulsuz müşteri mutluluğu" ilkesini sürekli eğiterek sürdürüyor. "Takım ruhu" anlayışı ile 2500 çalışanı. Boyner Mağazaları uygun ödeme koşulları, avantajlı alışveriş olanakları, satış ve satış sonrası hizmet anlayışı, güler yüzlü personeli ve keyifli ortamı ile vazgeçilmez bir alışveriş deneyimi sunuyor.

60% indirim

Bu sayfada, Boyner için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın. Boyner ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar

FLO için diğer promosyon kodları