indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Boyut Dijital

Boyut Dijital Indirim Kodu

Boyut Dijital promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Eylül 2021

Boyut Dijital Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Boyut Dijital'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 20% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Ödeme yöntemleri
Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) ile Garanti Bankası'ndan herhangi birini, İş Bankası'nı (TL) yapabilirsiniz. Boyut Dijital sitesindeki kredi kartlarınızla 3-12 ay arasındaki online taksitlerinden tüm kredi kartı ödemelerinizden online olarak veya Garanti Bankası (Bonus) kredi kartınızla yararlanabilirsiniz. Sürat Kargo ile kapıda ödeme. Ofislerine gelerek peşin ödeme. Mail-Order yöntemine göre her türlü kredi kartı
Sipariş Ücreti İadesi
Olası nedenlerle siparişlerinizin iptali durumunda; Boyut Dijital, ürün fiyatını üç iş günü içinde hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade edecektir. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi Boyut Dijital finans yetkililerine doğru ve eksiksiz olarak bildirmeniz gerekmektedir.
Teslim
İstekleriniz, sipariş sonunda belirlediğiniz teslimat türüne göre hazırlanacak şekilde işleme alınacaktır. Ürünleri doğrudan İstanbul merkezli Boyut Dijital'den alabilir veya kargo şirketleri ile birlikte gönderilmesini talep edebilirsiniz. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo şirketine teslim edilir. Kargo gönderileri için 150 TL'nin altındaki siparişlerde kargo bedeli MAL TESLIMI sırasında KARGO ŞİrKetİ'ne ödenecektir. Farklı teslimat koşullarını tartışmak için müşteri temsilcisine danışabilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatı sadece Türkiye ve KKTC, KKTC temsilcilerinin teslimat fiyatları konusunda müşterileri ile buluşması için geçerlidir.