indirimkodları.com

Btmmoda Indirim Kodu

Btmmoda promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ocak 2021

Btmmoda Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Btmmoda'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 25% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Siparişimin sevk edilip edilip edilemediğini nasıl bileceğim?
Btmmoda sitesinden siparişleriniz kargoya teslim edildiğinde, siparişinizle ilgili kargo sevkiyat bilgileri otomatik olarak kendi sisteminde kayıtlı e-posta adresinize gönderilir. Ayrıca, kendi sitesine giriş yaptığınızda, siparişlerinizi görüntüleyebilir ve siparişinizin durumunu Hesabım bölümünden anında görüntüleyebilirsiniz.
Siparişimi aldığımda herhangi bir ücret ödeyecek miyim?
Teslimat sırasında kesinlikle ekstra ücret alınmaz.
Kapıdaki ödeme hizmetini nasıl kullanabilirim? Ödemeyi nasıl yapabilirim?
Teslimat sırasında, fatura tutarında belirtilen tutarı ödemeniz gerekir. Teslimat sırasında fatura tutarı dışında bir ödeme yapmayın, fatura tutarı dışında bir ödeme yapmanız istendiğinde, lütfen Btmmoda ile iletişime geçin.
Siparişim bozuk veya yanlış, ne yapmalıyım?
Siparişiniz kargo görevlisi tarafından size teslim edildiğinde, hasar için dış paketi mutlaka kontrol etmeli ve herhangi bir hasar durumunda bir 'Hasar Değerlendirme Raporu' hazırlamalısınız. Hasar tespit raporu ile ilgili dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da kargo görevlileri tarafından tutanaklarda belirtilen açıklamalardır. Örneğin, 'Parsel hasarlı değil. Ürün zarar görmüş. Ürün taşıma sırasında zarar görmemiş olarak yorumlanacağı ndan, değişiklik sırasında bir sorun oluşturduğu gibi bir rapor. Her zaman hasarlı ürün için tam ve doğru kelimelerle bir kayıt tutmak için görevli uyarın. Siparişinizi aldıktan sonra fark ettiğiniz hasar durumunda, derhal kargo şubenizi bilgilendirmeli ve hasar tespit raporunun hazırlanması nda yardım istemeniz gerekmektedir. Kargo şubesinden gerekli yardımı alamıyorsanız, lütfen onları bilgilendirmenizi rica ederler. Ürünü kargo görevlisine göndermeniz ve ürünü bize teslim etmemiz sonucunda, değişim işlemleriniz hızlı bir şekilde tamamlanacak ve size bilgi verilecektir.
Teslimat sırasında adreste kimse bulunmazsa ne olur?
Kargo görevlisi adreste kimseyi bulamazsa , "Kargo Bildirim Notu" terk eder ve kargoyu şubeye geri getirir. Bu durumda, kargo alıcı tarafından 3 gün içinde şubeden alınmalıdır