indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Bun Design

Bun Design Indirim Kodu

Bun Design promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Şubat 2021

Bun Design Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bun Design'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 75% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Yanlış sipariş ederseniz
İade süresi 7 gündür. Kargo sevkiyatı müşteriye aittir. Ürün Faturası orijinal kopyanın önündeki ürün Iade Formu ile doldurulur ve Bun Design'a gönderilmelidir.
Teslimattan kaynaklanan sorunlar
Ürün fiziksel teslimat sırasında kontrol edilirse ve fiziksel hasar varsa, paket Kargo Şirketi'nden alınmamalıdır. Ürün Kargo Şirketi'nden alındıktan sonra, fiziksel olarak zarar gören ürün için para iadesi yapılamaz. Paket kabul edilmemişse ve tutanak lar kaydedilmişse, tutanak kopyasıyla birlikte olacaktır. Bun Design, yeni bir teslimatın mümkün olan en kısa sürede gerçekleşmesini sağlayacaktır.
Üretim-Yazdırma Hatası varsa
Ürün Faturası orijinal kopyanın önündeki ürün Iade Formu ile doldurulur ve Bun Design'a gönderilmelidir. İade ürün Bun Design. Ulaştığında, bunlar hatasız bir kopya ile değiştirilecek veya 7 gün içinde para iadesi yapılacaktır. Ayrıca şehrinizde size yakın onların mağazalarından değiştirebilirsiniz.
Ürün fiyatında bir hata varsa
Ürünleri CRM ile entegre olduğundan, ödemeler yoğun bir trafik sırasında oluşan yanlış fiyat politikalarında anında iade edilir. Ödemeler fiyat politikasına uygun olarak ürünün uzmanı olarak kabul edilebilse bile, Bun Design onlar tarafından koşulsuz olarak iade edilir.