indirimkodları.com

Butigo İndirim Kodu

Butigo promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Eylül 2021

En iyi fiyatlar Butigo'da. Bu sayfadaki Butigo İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 70% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI
İç astar deridir: Astarsız veya koyu astarlı ayakkabılar ve deri altlıkları kullanıldığından, cildin doğallığını bozacak ve ayak sağlığını olumsuz yönde etkilemeyecek kimyasal maddeler nedeniyle, cilt rengi açık olabilir. ayaklar ve çorap. Bu gibi durumlarda, aynı renkte veya koyu renkli çorapların veya ANTI-COLOR'un, yani boya itici spreylerin kullanılmasını tavsiye ederiz. İç astar tekstil ise: İç kısım astarlı ayakkabılarda astar kısmı renklendirilir ve hiçbir kimyasal kullanılmadığından astar rengi, ayakla birlikte ayak ve çoraplara gider. Bu, kullanılan malzemenin doğal doğası gereğidir ve bir üretim veya kullanım hatası olarak kabul edilmez.
DAHA FAZLA BİLGİ
Deri; Doğal deri özelliklerine sahipler ve doğal yapılarından dolayı gözenekleri var. Bu nedenle, deri gibi ayakkabılar kuru havalarda veya kapalı alanlarda kullanıma uygundur ve nefes alabilirliğe sahiptir. Bu nedenle, ıslak zeminlerde kullanıldığında, önce erime, daha sonra tabanlarda delinme ve kırılma meydana gelir. Bu nedenle ayakkabı alırken tercih edilmeli ve ayakkabı alırken satış danışmanlarımızın tavsiyelerine dikkat etmek önemlidir. Doğal yapıları nedeniyle, tüm cilt tiplerindeki lifler hidrofobik (emici) yüzeylere ve gözeneklere sahiptir. Bu özelliklerden dolayı cilt ile su ile temas ciltte ıslanmaya başlar. Temas devam ederse, su çeker. Yani; Suya dayanıklı veya suya dayanıklı gibi bir ifade yoksa, tüm deri ayakkabılar suyu ve suyu (ya da yoldaki göletlerdeki suyu) emebilir. Bu durum üretim hatası olarak kabul edilmez ve müşterilerimize su geçirmez sprey kullanmaları önerilir.