indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Butik Sepeti

Butik Sepeti Indirim Kodu

Butik Sepeti promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Eylül 2021

En iyi fiyatlar Butik Sepeti'da. Bu sayfadaki Butik Sepeti Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 35% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Ödeme bilgileri
Siparişinizi kredi kartı, banka kartı ile doğrudan Butik Sepeti sitesinden EFT ve TRANSFER şeklinde ödeyebilirsiniz. Siparişinizi kredi kartı, banka kartı ile doğrudan siteden, EFT / TRANSFER adresinden veya kapıda ödeyebilirsiniz. Butik Sepeti sitesinden Bonus, Maximum, Axess, CardFinans, Paraf ve Advantage programlarına dahil olduğunuz tüm kredi kartlarınız ile 3 taksit ve 9 taksite kadar vade farkı ile siparişlerinizi verebilirsiniz. Kredi kartı kullanmayan Butik Sepeti üyeleri tüm bankaların HESAP / MAAS kartları ile kendi sitelerinden ödeme yapabilirler. Ya da EFT - TRANSFER'i Butik Sepeti hesap numaralarına gönderebilirler.
Teslim
Siparişiniz, siparişinizi yaptığınız günden itibaren en fazla 3 iş günü içinde UPS Kargo'ya, 7 İş günü içinde de Kapıda Ödeme ile siparişinizi teslim edecektir. Hafta sonları ve resmi tatillerde kargo hizmeti yoktur. Hesabımdaki siparişler bölümünden sipariş sevkiyat aşamalarını takip edebilirsiniz.
Sipariş iptal talepleriniz için:
Siparişiniz hazırise ürününz henüz Kargo yetkililerine teslim edilmemişse. Butik Sepeti müşteri hizmetlerini arayarak veya [email protected] e-posta göndererek Firma'yı telefonla arayabilirsiniz. Siparişiniz gün içinde iptal edilecektir.
Ücret İadesi Süreci:
İade ürününz www.butiksepeti.com yetkilileri tarafından incelenecek ve iade koşullarına uygun olup olmadığını araştıracaktır. İade prosedürlerine uygun ürünler onaylanacak ve ürün ücreti bankanıza yatırılacak. Ürün (ler) orijinal ambalajında, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş, kullanılmamış ve zarar görmemiş olarak Butik Sepeti'ne gönderilmelidir. Ürünün satış faturasını göndermeniz gerekir. Ürünün faturası kurumsal ise, üst grubu iç çamaşırı ve mayo içinde kullanmadan, kargo payı dahil edilmeden, iade işlemi için kurum tarafından sağlanan faturada belirtilen tutar üzerinden değiştirme veya iade yapılır. İç çamaşırı, silikon sütyen ve korse hijyen nedeniyle değişmez.
İade, Değişim Adresi:
Tam Adres: 101 ITM Bilişim Gıda Turizm int. Hız. Adres: Orhantepe Mah. Üsküdar Cad. No: 131/1 Da.2 Cevizli / Karal / İstanbul 0216 517 04 10