C&A İndirim Kodu - 40% Indirim Ekim 2022

C&A promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2022

C&A İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. C&A'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 40% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

 • Tüm
 • Kodu
 • Kampanyalar
 • Ücretsiz Kargo
  Kodu

  Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo

  Bitiş: 30-11-23
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  % 40 Kodu

  C&A üzerindeki siparişinizde 40%'e kadar tasarruf edin

  Bitiş: 10-10-22
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var
C&A'ya aşağıdaki gibi bir sipariş verin: Online Mağazanızdaki “sepete ekle” düğmesine tıklayarak en beğendiğiniz ürünleri elektronik alışveriş sepetinizde toplayabilirsiniz. Bilinmesi Gerekenler: Bir ciltleme siparişi yalnızca siz Sözleşmeyi yerine getirmek için gereken tüm bilgileri girmiş, politikalarını kabul etmiş ve “Şimdi satın al” düğmesine tıklamışlardır. “Şimdi satın al” düğmesine basana kadar, siparişinizi ve verilen verileri istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Siparişinizi tamamladığınızda, otomatik bir sipariş onay e-postası alacaksınız. Bu, sipariş ayrıntılarınızı ve Şartlar ve Koşulları içerir. onların ipucu: Sipariş ayrıntılarınızı ve Şartlar ve Koşullarını daha önce yazdırmadıysanız ve / veya başka bir yere kaydetmediyseniz, onay e-postasını yazdırmanızı ve kaydetmenizi önerirler - bilgilerinizi kaydetmezler. Sipariş onayı bir satış sözleşmesi değildir. Yalnızca siparişinizin onlar tarafından alındığını belirtir. Siparişinizi reddetme hakkını saklı tutar; Siparişinize dayanarak bir satın alma anlaşması yapmak zorunda değildirler. Siparişi verilen öğelerin gönderilmesi, siparişinizi kabul ettikleri noktadır. Bu etki için ayrı bir E-posta bildirimi alacaksınız. 18 yaşın altındaki kişilerin siparişlerini kabul etmiyorlar. C&A’daki bir ürünü iade ettiniz, paranızı geri alacaksınız: Maddeleri lojistik merkezlerinden aldıktan sonra hemen bir geri ödeme başlatılıyor. İlk önce size iade edilen ürün sayısını ve iade edilecek miktarı bildirmek için bir onay e-postası alacaksınız. Para, ilk satın alımda kullanılan aynı ödeme yöntemiyle geri ödenecektir. Hesabınızda görünecek geri ödemenin E-postalarının alınması 8 ila 10 iş günü sürebilir.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /604 stemmen

über C&A

C&A, küresel moda sektöründeki en uzun ömürlü ve öncü perakendecilerden biridir. Sanki 170 yıldan fazla bir süredir kurulmamış olması yeterince dikkate değer değildi, şirketin tekstildeki kökenleri çok daha derinlere iniyor - giyim ile olan ilişkisi 1600\'lere kadar uzanıyor. Ayrıca, insanların kıyafetlerini seçme ve satın alma yöntemlerini tanımlamaya da yardımcı oldu. Başarı hikayeleri, güçlü değerleri tutkuyla kucaklayan ve coşkuyla kendilerini aşmayı hedefleyen bir gelenek göstermektedir. Bugün C&A, 1841\'de olduğu gibi müşterilerine de kendini adamış olan bir aile şirketi olarak yönetilmeye devam ediyor.

40% indirim

Bu sayfada, C&A için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın.

C&A ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar