Cacharel İndirim Kodu - 70% Indirim Ekim 2022

Cacharel promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2022

Cacharel İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Cacharel'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 70% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var
ALIŞVERİŞ İPUÇLARI Bugün, Aydınlı Grubu; 4.000'den fazla çalışanı ile Türkiye coğrafyasına yakın olmayan en büyük hazır giyim perakendecilerinden biridir. kaliteli hizmet prensiplerini benimseyerek, çevre bilincine duyarlı üretimi ve dünya standartlarında yapılandırılmış Aydınlı Grubu'nun müşteri odaklı çalışmasını benimseyerek, konfeksiyon sektöründe edindiği başarılara hazır, inşaat sektöründe ve elektrik üreten Solarkent projelerini güneş enerjisinden Türkiye'de bir politikadan daha imzaladı. Aydınlı Grup, Koru Florya projesiyle sektördeki varlığını pekiştirmekte ve Vadi İstanbul ile konut sektörüne farklı bir bakış açısı getirmekte; tekstil, hazır giyim perakendeciliği ve inşaat sektöründeki yatırımları ve yeni projeleriyle ülke ekonomisine değer katmaya devam ediyor. DAHA. BİLGİ 1890 yılında ABD'de kurulan US Polo Assn. ABD ve Kanada'daki polo sporunun temsilcisidir. Kralların ve soyluların sporu olarak da bilinen ve polo sporundan doğan marka, bu spordan ve yaşam tarzından ilhamlarını koleksiyonlarına taşıyor. Klasik ABD Polo Yrd. Renkleri ve arması da aynı zamanda sporun ruhunu yansıtan bu tarzı destekliyor. Eşsiz, konforlu ve şık modelleri ile US Polo Assn, hem gençlerin hem de ailelerin en sevdiği marka.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /595 stemmen

über Cacharel

70'li yıllarda çok katlı perakendeciliğin başlangıcı, Aydınlı markasıyla kadın ve erkek ürünlerinin toptan satışı, ilk çalıştayın kurulması ve 200 bayiye ulaşılmasıyla büyümenin hızlandığı yıldı. 1989 yılında AYDINLI HAZIR GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. kuruldu ve bugünün en son teknolojik olanakları ile donatılan üretim tesisleri 1990 yılında faaliyete geçti. . 1993'te Pierre Cardin, 1995'te Cacharel ve 1997'de US Polo Assn. İmzalanan sözleşmelerle büyüme hız kazanıyor.

70% indirim

Bu sayfada, Cacharel için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın.

Cacharel ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar