indirimkodları.com

Careem İndirim Kodu

Careem promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2021

Careem İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Careem'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 50% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Promosyon kodlarını veya indirimleri kullanabilmek için promosyonları kullanmak için Promosyon Kodlarını kullanın: Promosyon kodlarını bir yolculuk rezervasyonu yaptırmadan hemen önce girebilirsiniz. Bir promosyon kodu eklemek için, alma ve bırakma konumlarınızı onaylayın, ardından ödeme yönteminizin yanındaki “+ promosyon” seçeneğine dokunun. Kodu girin ve işte! Bu kodlar mevcut kampanyalara ve ortaklıklara dayanır ve sosyal medyadaki tüm kullanıcılar için kamuya açık olarak gönderilebilir, Bildiriminize gelen kutunuza veya e-postanıza gönderilebilir veya özel kullanıcılara özel olarak gönderilebilir. Tüm promosyon kodları, kaç kez kullanılabileceği, süresi dolduğunda ve sürüşünüzde tadını çıkarabileceğiniz maksimum indirim de dahil olmak üzere kendi şartlar ve koşullar ile birlikte gelir.
Careem'den cep telefonuyla yolculuk rezervasyonu yapma: Careem uygulaması üzerinden sürüş rezervasyonu yapmak kolaydır. Teslim alma ve bırakma konumlarınızı girin, araç türünüzü seçin, ücret tahminini kontrol edin ve gitmeye hazırsınız! Alış lokasyonunuzu onayladıktan sonra, Kaptanınıza alımınız hakkında herhangi bir ilave bilgi vermek için adresin yanındaki “+ detaylar” üzerine dokunabilirsiniz. Rezervasyonunuzdan önce seyahatiniz için tahmini fiyatı görmek için, bir bırakma yeri girmeniz gerektiğini unutmayın. Araba bırakma konumunuzu sürüşe başlamadan önce veya sürüş sırasında istediğiniz zaman ekleyebilir veya değiştirebilirsiniz. Mobil cihazınıza birden fazla indirim ekleyemezsiniz, ancak Kaptanınızdan her zaman ilk duraklama ücretinizi etkileyecek olan birden fazla duraklama yapmasını isteyebilirsiniz.