indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Cay Dukkani

Cay Dukkani Indirim Kodu

Cay Dukkani promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2021

En iyi fiyatlar Cay Dukkani'da. Bu sayfadaki Cay Dukkani Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 70% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Ödeme seçenekleri
Cay Dukkani web sitesinde 2 tip yöntem bulunmaktadır: Kredi kartı ve Banka Havalesi / EFT. Seçtiğiniz ürünleri sepete eklediğinizde ve ödeme sayfasına ulaştığınızda, her seçenek le ilgili bilgiler görüntülenir ve ödeme formunu oradan yapabilirsiniz.
Kredi Kartı ile Ödeme: Siparişlerinizi tüm bankaların kredi kartı ile caydukkani.com sitesinden online olarak ödeyebilirsiniz. Banka Havalesi / EFT ile Ödeme: İsterseniz banka havalesi / Eft ile ödeme yapabilirsiniz. Alışveriş sırasında Banka Havalesi / EFT seçeneğinin banka hesap bilgileri görüntülenecektir
Teslimat Bilgileri
Kredi kartı ile yapılan ödemelerde siparişiniz 1-2 iş günü içinde, eft / havale ile yapılan ödemeler için, ödeme nin cay Dukkani hesabına aktarılmasından sonraki 1-2 iş günü içinde gönderilecektir. Herhangi bir sorunuz veya sorunuz varsa, lütfen cay Dukkani iletişim adresleriile irtibata geçiniz.
Siparişimin Durumunu Nasıl İzleyebilirim?
Siparişinizin aşamasını barkod numarasından ve gönderimden sonra e-posta adresinize gönderilen linkten takip edebilirsiniz.
Siparişim Arızalı / Hasarlı, Ne Yapmalıyım?
Siparişiniz kargo görevlisi tarafından size teslim edildiğinde, hasar için dış paketi mutlaka kontrol etmeli ve herhangi bir hasar durumunda "Hasar Değerlendirme Kaydı" almalısınız. Hasar tespit raporu ile ilgili dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da kargo görevlileri tarafından tutanaklarda belirtilen açıklamalardır. Örneğin, 'Parsel hasarlı değil. Ürün zarar görmüş. Ürün taşıma sırasında zarar görmemiş olarak yorumlanacağı için değişiklik sırasında bir sorun oluşturur gibi bir rapor. Her zaman hasarlı ürün için tam ve doğru kelimelerle bir kayıt tutmak için görevli uyarın.
Siparişim Yanlış Geldi Ne Yapmalıyım?
Sipariş ettiğiniz ürün sipariş ettiğiniz ürün değilse, hatayı düzeltmek için lütfen iletişim bilgilerinden cay Dukkani ile iletişime geçin