indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Ceptematbaa

Ceptematbaa Indirim Kodu

Ceptematbaa promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Eylül 2020

Ceptematbaa Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ceptematbaa'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 40% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Sipariş iptali ve Değişim
CepteMatbaa web sitesinde sunulan ürünlerden sipariş verebilmek için, üye olmak ve siparişinizi belirledikten sonra PDF, PSD, AI, INDD, SVG, EPS formatlarında tasarım dosyalarınızı yüklemeniz gerekmektedir. Gönderdiğiniz dosya yazdırmak için uygunsa, Web Sitesinde kayıtlı e-posta adresinize bir onay e-postası gönderilir. Bu onay e-postasını almadan önce siparişinizi herhangi bir tazminat ödemeden iptal edebilirsiniz. Bunu yapmak için, isteğinizi [email protected] e-posta yoluyla veya web sitesindeki 'Müşteri Hizmetleri' telefon numarası üzerinden göndermeniz gerekir. Bu şekilde siparişiniptali durumunda, siparişinizin iadesi, iptal talebinin CepteMatbaa tarafından alınmasından sonraki 10 gün içinde yapılacaktır, onaya ilişkin e-posta nın size gönderilmesi ve /veya gönderdiğiniz dosya nın gönderilmesinden sonra siparişin iptali ve iadesi mümkün değildir.
Teslimat Süreci
Üretim süreci tamamlandıktan sonra, siparişleriniz taahhüt ettiğimiz üretim tarihinde en geç adresinize gönderilmeye çalışılır. Kargo Ceptematbaa.com tüm siparişleriçin ücretsizdir. CepteMatbaa lojistik çözüm ortağı Sürat Kargo'dur. Farklı bir kargo şirketi ile gemi yapmaları mümkün değildir. CepteMatbaa kapıda ödeme seçeneği yok.