indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Ceyiz Diyari

Ceyiz Diyari Indirim Kodu

Ceyiz Diyari promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ocak 2022

En iyi fiyatlar Ceyiz Diyari'da. Bu sayfadaki Ceyiz Diyari Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 67% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Kargom ne zaman gelecek?
Ceyizdiyari online mağazasına vermiş olduğunuz siparişler 1-3 iş günü içinde hızlı bir şekilde hazırlanır ve kargoya teslim edilir. Kargoya teslim edilen gönderiler İstanbul'da 1 iş günü, İstanbul dışında ise 2 iş günü içinde teslim edilmektedir. Bazı illerimizin yurtiçi kargo şirketlerine haftada sadece 1 gün ilçe veya köy ilçelerine teslim ediyor. Siparişinizin size acilen ulaşması gereken durumlarda, canlı destek sistemimizden satın almak istediğiniz ürünlerin adını paylaşarak net bir teslimat süresi bilgisi talep edebilirsiniz. Nadir durumlarda, sipariş kargo teslimat süreleri tedarikçi ile ilgili gecikmeler nedeniyle gecikebilir. Bu gibi durumlarda, ceyizDiyari müşteri hizmetleri departmanı sizi arar ve bilgilendirir.
Ödeme İşlemini Nasıl Yapacağım?
Ödeme yönetimi yöntemini seçerek siparişinizi tamamladıktan sonra, nakliye fiyatı da dahil olmak üzere ödemeniz gereken toplam tutar, aldığınız ürünlerin ağırlıkları hesaplanarak sizinle paylaşılacaktır. CeyizDiyari hesap bilgilerine hızlı yöntem veya western union ile ödeme yapabilirsiniz.
Siparişim bana ne kadar süre ulaşacak?
Ödeme onayınız ile ürünleriniz 1-3 iş günü içinde PTT üzerinden gönderilecektir. Ürünler sevkiyat tarihinden itibaren 7-15 gün içinde size teslim edilir.
İade ve Değişim Süreci Nasıl Çalışır?
Ürününüzü aldıktan sonra, değiştirme veya iade isteğinizi oluşturmak için faturanızın arkasına iade ve değişim formunu doldurmanız gerekir. Size daha doğru ürün ve hizmetler sunabilmek için, iade nedeninizi de talep ederler. İade ve değişim formunda belirtilen anlaşmalı kargo şirketine ve iade edilen ürünü satın alabileceğiniz kargo şirketine ödeme yapmanız gerekmez.